Şelale Süngerli Aseton

Oje sürmek tüm kadınların en sevdiği kozmetik ürünü. Hiç makyaj yapmayan bir kişinin bile mutlaka çekmecesinde birkaç renk sevdiği ojesi vardır. Benim için de oje bir çeşit tutku. Hatta şu sıralar nail art denemeleri yapıyorum. Gördüğüm sonuçlardan keşke daha önce başlasaydım diyorum. Ancak her güzelliğin bir sonucu var. Ojeleri çıkartmak. Bu konuda yardımı uzun zamandır aldığım, Şelale Süngerli Aseton.

Şelale-Süngerli-Aseton
Şelale Süngerli Aseton

Önceleri ojemi temizlemek, bir çeşit kâbus olmaya başlamıştı. Nedeni nail art yaparken alta baz üste 2 kat zemin rengi onun üstüne desen onun üstüne de simli bir top coat veya sabitleme için oje sürmem gerekiyor. Yapması çok zevki ama çıkartması? Bu ojeleri çıkarmak için resmen savaş vermeye başladım.

Hele simli oje top coat olarak kullanmışsam veya zeminde ve üstte koyu renk kullanmışsam onlarca pamuk kullanmak zorundaydım. Onlarla verdiğim savaşı gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Ancak beni bu dertten tesadüfen denediğim Şelale Süngerli Aseton oldu.

Şişenin içerisini parmağını koyup, biraz çevirdiğimde kat kat sürdüğüm ojelerimden de koyu renk ojelerimde kurtulan tırnaklarım tertemiz.  Simli ojelerde biraz daha uğraşmam gerekiyor ancak çıkartma konusunda bana göre başarılı. Tırnak üzerinde leke veya yağlı bir bırakmıyor ayrıca.

Şelale-Süngerli-Aseton-iç-yapısı
Şelale Süngerli Aseton

Ben eskiyen ve yeni aldığım iki farklı şişeyi size göstermek istiyorum. Siyahlaşmaya başlamış olan artık kullanılamıyor. Oje çıkarıcı sıvısı bitti. Bu şekle geldiğinde lütfen atın.

Şelale-Süngerli-Aseton-öncesi-sonrası
Şelale Süngerli Aseton

Benim gibi oje sürmekten zevk alıyor ancak çıkartmak konusunda kendinize bir yardımcı arıyorsanız tüm Gratis, Watsons, Migros ve Rossmann mağazalarında ortalama 5tl civarında satılan Şelale Süngerli Aseton deneyebilirsiniz.

Sevgilerrr…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 493 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: