Selesta Life Temizleyici Killi Maske

Mutlu haftalar, cilt bakımı için keşfettiğim Selesta Life Temizleyici Killi Maske çok severek kullandığım bir ürün oldu. Tek kullanımlık paketleri olan ürünü denemek için alıp verdiği verimden çok memnun kaldım.

Selesta Life Temizleyici Killi Maske
Selesta Life Temizleyici Killi  Maske

Cildi temizleyip siyah noktalarla mücadele eden ürün tıkanmış gözenekleri açarak cildin hava almasını sağlıyor. İçerisinde E vitamini olan bu maske aynı zamanda Zeytinyağı, Yeşil Çay ve Deniz Yosunu da barındırıyor. Cildi yumuşacık yapan bu maskeyi göz çevrenizden uzak tutarak tüm yüzünüze uyguladıktan sonra beş dakika kadar bekletip yıkıyorsunuz. Zaten kurumaya başlamasıyla gerilen yüzünüz beni yıka alarmı vermeye başlıyor.

Selesta Life Temizleyici Killi Maske
Selesta Life Temizleyici Killi Maske

Tek kullanımlık olan maskenin içinde fazla fazla ürün var. Uygulama sonrası baya bir ürün paketin içinde kalmış oluyor. O yüzden bol bol, elinizi korkak alıştırmadan kullanabilirsiniz. Yıkama sonrası ten rengimde hafif bir açılma oldu ama bir kaç dakika sonra tekrar eski haline döndü. Küçük paketleri harici boyutu 200ml olan ürünlerde var. Sonbahara girmeden önce tazelenmek için bence gayet uygun bir ürün. Küçük paketi 2tl gibi bir fiyatta. 200ml ürün ise 20 tl civarında.

 

Editörün Notu :

“Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Toplam Ziyaret: 1330 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir