Sephora Due Eyed Eyeliner

Sephora Due Eyed Eyeliner

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle Sephora Due Eyed Eyeliner hakkında konuşmak istiyorum. Keçe uçlu eyelinerlar kullanım açısından çok pratik olsa da genellikle renk verme konusunda pek de tatmin edici olmuyor. O nedenle özellikle keçe uçlu eyeliner alırken daha çok araştırma isteği duyuyorum.

Bir eyelinerda en aradığım özelliklerden biri ince uçlu olması ve akmaması. İnce uç konusunda Sephora Due Eyed Eyeliner oldukça tatmin edici. Güzel ve ince bir eyeliner çekmek mümkün. İnce ve ya kalın her türlü eyeliner rahatlıkla çekilebilir.

sephora-duo-eyed
Sephora Due Eyed Eyeliner

 

Bu eyelinerın ucu belki de benim şansıma tamamen deforme olmasa da biraz yıprandı. Ama bu çok uzun sürede oldu. Bayağı dayandı yani. Bende olan rengi yeşil. Hem yeşil hem de keçe uçlu eyeliner bulmak çok da kolay değil. Sephoraya bakabilirsiniz. 🙂

sephora-due-eyed-eyeliner
Sephora Due Eyed Eyeliner

Eyelinerın çok koyu ve çok opak bir çizgi çizme durumu yok. Yani bir jel eyeliner opaklığını yakalayamadım. Bazen içi boş çizgiler de çizdi. Ancak kalıcılık olarak çok tatmin edici oldu. Bu kadar hafif olmasına rağmen bu kadar kalıcı olması hoşuma gitti. Uygun fiyatlı bir alternatif sayılabilir. Ancak sadece Sephora mağazalarında olması Sephora olmayan şehirler için dezavantaj. Farklı alternatifler bulmak mümkün.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1364 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com