Sephora Due Eyed Eyeliner

Sephora Due Eyed Eyeliner

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle Sephora Due Eyed Eyeliner hakkında konuşmak istiyorum. Keçe uçlu eyelinerlar kullanım açısından çok pratik olsa da genellikle renk verme konusunda pek de tatmin edici olmuyor. O nedenle özellikle keçe uçlu eyeliner alırken daha çok araştırma isteği duyuyorum.

Bir eyelinerda en aradığım özelliklerden biri ince uçlu olması ve akmaması. İnce uç konusunda Sephora Due Eyed Eyeliner oldukça tatmin edici. Güzel ve ince bir eyeliner çekmek mümkün. İnce ve ya kalın her türlü eyeliner rahatlıkla çekilebilir.

sephora-duo-eyed
Sephora Due Eyed Eyeliner

 

Bu eyelinerın ucu belki de benim şansıma tamamen deforme olmasa da biraz yıprandı. Ama bu çok uzun sürede oldu. Bayağı dayandı yani. Bende olan rengi yeşil. Hem yeşil hem de keçe uçlu eyeliner bulmak çok da kolay değil. Sephoraya bakabilirsiniz. 🙂

sephora-due-eyed-eyeliner
Sephora Due Eyed Eyeliner

Eyelinerın çok koyu ve çok opak bir çizgi çizme durumu yok. Yani bir jel eyeliner opaklığını yakalayamadım. Bazen içi boş çizgiler de çizdi. Ancak kalıcılık olarak çok tatmin edici oldu. Bu kadar hafif olmasına rağmen bu kadar kalıcı olması hoşuma gitti. Uygun fiyatlı bir alternatif sayılabilir. Ancak sadece Sephora mağazalarında olması Sephora olmayan şehirler için dezavantaj. Farklı alternatifler bulmak mümkün.

Toplam Ziyaret: 1385 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

One thought on “Sephora Due Eyed Eyeliner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir