Sephora Instant Refreshing Tonik-Anında Ferahlatıcı

Mutlu haftalar, yeni bir tonik arayışı içinde olanla denemediyseniz hadi Sephora Instant Refreshing Toniği beraber inceleyelim.

Sephora markası dönem dönem yaptığı indirimleri geçtiğimiz günlerde kendi markası için tekrar uygulamıştı. Belirli ürünleri 7-10-15 diye fiyatlandırarak daha cazip kılmayı çok güzel başarıyorlar.

Neler varmış diye baktığımda nu toniği gördüm. Ginseng özü içeren bu toniğin en güzel yanı alkol içermeyişi. Ferahlatıcı kokusunun yanında cildinin havalanmasına da sebep olan yapısı sonradan nemlendiriciye bile gerek bırakmıyor. Günlük cilt temizleme işlemim bittikten sonra uyguluyorum bun ürünü. Eğer makyaj yapmadıysam da gece yatmadan önce uygulamayı ihmal etmiyorum. Küçük bir pamuk parçasına hafif ıslanana kadar dökmeniz yeterli. Toniğin dökülme ağzı oldukça dar olduğu için ürünü ziyan etme gibi bir olanağınız olmuyor. Cildimde ekstra bir kuruluk ya da yağlanmaya da yol açmadı. Ben yapısını ve verdiği hissi oldukça sevdim. 50 ml ürünün boyutu indirim zamanı 7tl idi. Hala devam ediyorsa ve bu ürün kaldıysa koşup alın derim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 776 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/