Sephora Instant Refreshing Tonik-Anında Ferahlatıcı

Mutlu haftalar, yeni bir tonik arayışı içinde olanla denemediyseniz hadi Sephora Instant Refreshing Toniği beraber inceleyelim.

Sephora markası dönem dönem yaptığı indirimleri geçtiğimiz günlerde kendi markası için tekrar uygulamıştı. Belirli ürünleri 7-10-15 diye fiyatlandırarak daha cazip kılmayı çok güzel başarıyorlar.

Neler varmış diye baktığımda nu toniği gördüm. Ginseng özü içeren bu toniğin en güzel yanı alkol içermeyişi. Ferahlatıcı kokusunun yanında cildinin havalanmasına da sebep olan yapısı sonradan nemlendiriciye bile gerek bırakmıyor. Günlük cilt temizleme işlemim bittikten sonra uyguluyorum bun ürünü. Eğer makyaj yapmadıysam da gece yatmadan önce uygulamayı ihmal etmiyorum. Küçük bir pamuk parçasına hafif ıslanana kadar dökmeniz yeterli. Toniğin dökülme ağzı oldukça dar olduğu için ürünü ziyan etme gibi bir olanağınız olmuyor. Cildimde ekstra bir kuruluk ya da yağlanmaya da yol açmadı. Ben yapısını ve verdiği hissi oldukça sevdim. 50 ml ürünün boyutu indirim zamanı 7tl idi. Hala devam ediyorsa ve bu ürün kaldıysa koşup alın derim.

Toplam Ziyaret: 4111 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir