Sephora Maske Partisi

Sephora Maske

Herkese merhaba!

Malum kış aylarında olduğumuz için el ve dudaklar ekstra bakım istiyor. Bu nedenle ben de bakım ürünleri gördükçe dayanamayıp hemen denemek istiyorum. Bu hafta da Sephora‘nın yeni çıkarmış olduğu el ve dudak maskelerini alıp hemen denedim ve sizlerle yorumlarımı paylaşacağım.

sephoramaske
Sephora Maske

Öncelikle dudak maskelerinden başlayacağım. Sephora iki çeşit dudak maskesi piyasaya sürmüş. Pembe olan içerisinde gül yağı içeren yumuşatıcı ve nemlendirici bir maske. Turuncu olan ise Shea yağı içeren koruyucu ve onarıcı olan çeşidi. Ben bu hafta gül yağı içeren maskesini denedim. 

sephora maske

Maske erkekler için oldukça iyi, çünkü 15 dakika ağzımızı açamıyoruz 🙂 Şaka bir yana, konuşmadan durmak benim için oldukça rahatsız ediciydi 🙂 Bunun dışında maskenin kremli ve hoş kokulu bir yapısı var. 15 dakika bekledikten sonra kalan kremi de dudaklarıma masaj yaparak yedirdim ve sonuç yumuşacık dudaklar oldu. Ancak etkisi çok uzun sürdü diyemeyeceğim. Ertesi gün yine dudaklarım kurudu. Yani geçici bir çözüm sağlıyor, belki uzun kullanımda bir etkisi vardır. 

Gelelim denim için daha önemli olan kısmı: eller! Maalesef ki ellerim kışın o kadar çok çatlıyor ki artık acıdan ve kaşıntıdan duramıyorum. Bu nedenle el ile ilgili olan her şeyi büyük bir hevesle alıyorum. Sephora Avokadolu el maskesi elleri beslemeyi ve nemlendirmeyi vadediyor. 

sephora maske
Sephora Maske

İçerisinde 2 adet eldiven şeklinde maske var. Ayrıca dış kısmında krem olmadığı için ellerinizde maske varken işlerinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

sephora maske

Yine oldukça güzel bir kokusu var. 15 dakika boyunca ellerinizde kalıyor, ben kremi iyice yedirmek için arada masaj da yaptım. 15 dakika sonunda eldiveni çıkardığımda cidden nemlenmiş ellerim vardı ancak tahriş olan yerlerime iyileştirme anlamında bir şey yapmadı. Sadece krem sürmüş gibi nemlendirici bir etkisi oldu. 

sephora maske

Ben bu maskeleri 3 al 2 öde kampanyasından aldığım için oldukça uyguna geldi, toplamda 22 TL ödedim. Şuan da bu kampanya devam ediyor, almak isterseniz kaçırmayın derim. Ben çok da istediğim sonucu alamadım ama bu maskeleri denemesem de içimde kalırdı 🙂 O nedenle pişman değilim hem yine de kalıcı olmasa da bir yumuşaklık ve nemlilik sağladı. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Keyifli haftalar!

Görüşmek üzere..

Toplam Ziyaret: 8243 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 26 Ortalama: 2.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir