Sephora Smoothing&Brightening Concealer

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlere Sephora markasına ait Smoothing&Brightening Concealer dan bahsetmek istiyorum. Ben de bir blogger arkadaşımın tavsiyesiyle almıştım,hemen izlenimlerime geçiyorum. 🙂

Smoothing&Brightening Concealer

İlk olarak bildiğiniz gibi Sephora,aslında bir kozmetik market ancak kendi adıyla çıkardığı ürünleri de mevcut. Kalem şeklinde,çevirdikçe kullanılabilen bir ambalaja sahip.Bendeki rengi 01 Clair Light.Çok beyaz tenli olduğum için seçmiştim bu rengi.Renk skalası oldukça geniş.Şuan oldukça bronzlaşmış olmama rağmen hala kullanabiliyorum,garip durmuyor.:) Gözaltlarımda morluk yok ancak verdiği tazelik ve doğal ışıltıyı sevdim.Kalıcılığı ise 10-12 saate kadar sürüyor..Pudrayla sabitlemeden de kullandım,çizgilere dolmadı. Fiyatı 60 TL ye geldi diye hatırlıyorum ancak Türkiyedeki fiyatını bilemiyorum. Genelde çok farklı olmuyor.

Smoothing&Brightening Concealer

Sephoranın bugüne kadar kullandığım ürünlerinden memnun kaldığım gibi, bu üründen de oldukça memnun kaldım. Bittiğinde tekrar alabilirim..

Smoothing&Brightening Concealer


Bir dahaki hafta görüşünceye dek sevgiyle kalın, hoş kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 466 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/