Sevgi Zekası Kitap Yorumu

sevgi zekası kitap

Merhaba

Bugün sizlere gene çok severek okuduğum bir kitabı tavsiye etmek istiyorum.

Kitabın adı ‘Sevgi Zekası’ .Yazarı Muhammed Bozdağ. Bendeki kitabın 70. basımı.

Kitap sevgiden neler kazanırsınız ile başlıyor. Sonrasında sevgi sebeplerini nasıl algılarsınız, sevginizi nasıl dengelersiniz, sevgisizliğinizi nasıl temizlersiniz ile devam ediyor. En son bölümde sevginizi nasıl aktarırsınız ile bitiyor.

sevgi-zekasi

Kitapta benim en sevdiğim bölüm ki bence çağımızın en büyük sorunu şu anda o ‘SEVGİSİZLİĞİ NASIL TEMİZLERSİNİZ? ‘

sevgi-zekasi

Kitapta vatan sevgisinden anne baba sevgisine kadar hemen her türlü sevgiye değinilmiş.Neler yapıyoruz ya da yapmıyoruz, neleri eksik yapıyoruz bunlar anlatılmış. Kesinlikle sıkılmadan rahatlıkla okuyabileceğiniz hatta başucu kitabı yapabileceğiniz bir kitap. Kitap içerisinde her sayfada kısa mottolara yer verilmiş. Ben beğendiğim birkaç tanesini sizler için yayınlıyorum.

12112590_936979736369386_1944667130_o

İyi okumalar diliyorum

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1648 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: