Sevgililer Günü Kazananı Belli Oldu

Merhaba,

Geçtiğimiz gün sonlanan Sana Kapak Olsun.com ‘dan kişiye özel tasarım telefon kapağı hediyemiz sahibini buldu.

Kazanan Gülçin Karaağaç‘ı tebrik ediyoruz. 

 sana_kapak_olsun

Kendisine bilgiler gönderilmiştir. Kişiye özel kapak tasarımını yapıp, siparişi eline geçtiğinde bizimle de paylaşmasını bekliyoruz 🙂

 

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1734 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

  1. çok teşekkür ederim çok mutlu oldum..mail adresimi baktım bulamadım . bi yanlışlıkmı oldu acaba bilgiler bana ulaşmadı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com