Sevgiliye Doğum Gününde Ne Almalı?

Sevgiliye doğum gününde ne almalı?

Sevgilinize hediye almayı düşünürken kararsız kalıyorsanız, ne alsam sevgilime diye düşünüyorsanız bu yazım tam size göre:)

Sevgililer günü, yılbaşı gibi günlerde özel günler olarak geçse de bence bir insan için en özel günlerin en önemlisi doğum günüdür. Bu yüzden sevgilinize hediye alırken bu özel günün önemini ve ona verdiğiniz değeri düşünüp, anlamlı bir hediye almanız sevgilinizi çok mutlu edecektir.

  • İşyerine veya evine çiçek gönderin.
  • Akşam yemeğine götürün.

Bunlar çok sıradan şeyler ve hediye olarak sayılmayacağını düşünüyorum zaten normal zamanlarda da bunu yapmıyor musunuz? Aaa yoksa yapmıyor musunuz? 🙂 Bu saydıklarım tabii ki doğum gününde de olacak.
Daha romantik bir yemek, daha özel çiçekler, çiçeğin üzerine ikinizin arasında geçen özel şeylerle, duygularınızla ilgili bir söz emin olun sevgilinizi çok mutlu edecektir.

Ama daha da özel şeyler yapmak isteyebilirsiniz ki bence de yapın, o zaman internette yer alan siteleri incelemenizi de öneririm. İkinizin fotoğrafları olan bir obje mesela, 365 gün onunla ilgili olan düşüncelerinizin yer aldığı 365 adet not, çok romantik bir hediye olurdu. Kişiye özel tasarım takılar, defterler ve buna benzer bir çok şey olabilir. Instagramda kişiye özel tasarımlarını satan bir çok kişi var. Kolaylıkla bulabilir ve hayalinizdeki gibi tasarlatabilirsiniz.

takatuka-ozel-tasarim-kolye

takatuka-kupe

Erkekler çoğu zaman kadınların çanta, ayakkabı, giyim, kozmetik gibi hediyelerle mutlu olduğunu düşünürler. Evet mutlu oluruz ama özel günler için daha farklı hediyeler bekleriz. Mesela çantamız özel tasarım olsa daha güzel değil mi? Bize kendimizi ve karşımızdaki insanın özel olduğunu hissettirecek özel ve düşünülmemiş hediyeler.

pinkylola tasarım

Hatırlıyorumda bir sevgilim beni bir mağazaya sokup ne beğenirsem almamı istemişti ama utancımdan yüzüne bile bakamamıştım ve hiç bir şeyi seçmemiştim. Siz öyle olmayın!

sevgiliye-hediye-paketi

Mesela akşam yemeğine götürmek yerine kendiniz de romantik bir yemek hazırlayabilirsiniz ve mumlar, çiçeklerle odayı süsleyip, romantik bir hava verebilirsiniz. Sevgiliniz yapacağınız sürprizi çok beğenecektir. Kalpli bir kutunun içine, kırmızı kalpli çikolatalar, romantik aşk sözcükleri ile sevgilinizin kalbini fethedebilirsiniz.

Kadınlar küçük sürpizlerle daha çok mutlu olurlar. Arabanın içinde verilen bir çikolata bile yıllar sonra insanın yüzünü tatlı bir anı olarak güldürebiliyorsa bence kadınların mutluluk eşiğini çok yabana atmayın, bir çikolata ile bile mutlu olabilen insanlarız biz!:)

kalp-kutuda-fotografli-cikolatalar

İnternet sitelerinde yer alan oyuncak ayılı, çiçekli çikolatalardan da sevgilinize gönderebilirsiniz. Unutmamanız gereken tek şey; onun sizin yanınızda mutlu olduğu, eğer sizi koşulsuz seviyorsa doğum gününü sizinle beraber geçirdiğin de bile çok mutlu olacaktır. Tabii ki yanında olurken doğum günü hediyesini de almayı unutmayın:)

 

 

Not: Resimlerin bazıları internetten alıntıdır.

Toplam Ziyaret: 1667 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

One thought on “Sevgiliye Doğum Gününde Ne Almalı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir