Shiseido Radiant Lifting Fondöten

Bu hafta sizlerle Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 ‘i konuşacağız.

Bir tanıdığımda bu ürünü görmüştüm ve gerçekten beni çok etkilemişti çünkü kapatıcılığı çok iyi gelmişti gözüme.  Aradan aylar geçti ama benim aklım kaldı tabi. Sephora‘da gezinirken Shiseido standını görünce yine aklımdan geçti bu fondöten hemen denedim ve sepetime attım.

Aldıktan sonra hemen kullanmak istemedim çünkü elimde başka fondötenler de vardı ziyan etmeyeyim dedim ama kullanınca da vallahi bırakamadım. Kapatıcılığı etkileyecek kadar başarılı kalıcılığı süper değil ama yine de fena sayılmaz.

Mat bitişli bir fondöten olmasını çok sevdim. Parlama falan yapmıyor. Yapı olarak çok ince değil. Işığı yansıtan bir yapıya sahip. Cildiniz yaşı kesinlikle gençleşecek bu fondötenle.  İçeriğinde bulunan Pürüzsüz wrap yağı, hidroksiprolin ve gül elma yaprağı özü kırışıklıkları ve cildi sıkılaştırmak için bol nem sağlar.

8 farklı renk tonu mevcut bendekinin numarası 60. Ürün 30ml. ve pompalı bir şişeye sahip ki ben pompalı ürünleri gerçekten çok seviyorum çünkü kullanış açısından gerçekten hem hijyenik hem de pratik oluyor. Tek pompa fondöten benim tüm yüzüm için yeterli oluyor. Birçok kozmetik satan online satış sitesinde bulabiliyorsunuz.

Haftaya yine farklı bir konu ile sizlerleyim.

Takipte Kalın 😉

Görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3.7]
Toplam Ziyaret: 8525 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/