SkinCeuticals Krem Temizleyici

Bugünkü konuğum SkinCeuticals Kuru ve Hassas Ciltler İçin Temizleme Kremi. Son zamanlarda ki favori ürünüm. Ben temizleyici jel ya da sabun kullandığım zaman cildim , özellikle yanaklarım çok kurur. Çok uzun bir süre Dove sabun kullandım. Yani yüzünü yıkamayınca temizlenmediği hissine kapıldığımdan dolayı farklı ürünler kullanıp geri sabunuma döndüm uzun zamandır.

SkinCeuticals Krem Temizleyici
SkinCeuticals Krem Temizleyici

Ama son zamanlarda özellikle yanak bölgemde ve dudak kenarlarımda kuruluk ve pullanma hissetmeye başlamıştım ama bunun için daha fazla nemlendirici kullanmaktan başka bir yol düşünmüyordum. Taaa ki bir eczaneye girip ilaç alırken estetisyen bir bayanla sohbet edene kadar.  Cildimin çok kuruduğunu söylediğim zaman “nemlendiricide sorun yok, krem temizleyici almanız gerek ve peeling yapmayın” dedi. Sabun kullandığımı ve yıkamadan temizlenmediğini hissettiğimi söyleyince SkinCeuticals kuru ve hassas ciltler için temizleyici kremi önerdi. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve pullanma ve kuruluk hissinin ortadan kalktığını söyleyebilirim. Pompasını 1 kez basarak kullandığınızda ki miktar yeterli oluyor. Yüzüme ve gözlerime hafif masaj yaparak sürüyorum ve suyla yıkıyorum. Makyajı çıkartmada çok başarılı diyebilirim. Hatta cildimin temizlendiğini hissediyorum ve cildim parlamaya başladı.

SkinCeuticals Krem Temizleyici
SkinCeuticals Krem Temizleyici

Amerikan markası olan Skin Ceuticals’ı hiç duymamıştım. Alıp eve geldikten sonra özellikle Amerika’da çok ünlü olduğunu, hatta Madonna’nın bu markanın gece ve gündüz serumlarını kullandığını ve ünlüler arasında epey popüler bir marka olduğunu okudum internette. Hatta “yeni gençlik mucizesi” diye bahsediliyor markadan. Fiyatı 125 – 180 TL arasında değişiyor internet sitelerinde. Ben eczaneden 100 TL’ye aldım, kampanya yapmışlardı.  İçeriği çok iyi ve kaliteli,bir dermo kozmetik markası. Şahsen Madonna’nın serumlarından bende almayı düşünüyorum. Neyim eksik Madonna’dan:)))

Markanın kurucusu De. Sheldon Pinnell bir bilim adamı ve markası SkinCeuticals antioksidan özellikleri açısından çok başarılı. Antioksidanlar cildin derinliklerinde hasara sebep olan serbest radikallere karşı savunma sağlar.

Yazımın sonuna gelmişken bitirme sorumu sorayım. Tekrar alır mıyım? Cevap veriyorum ; Kesinlikle!

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1085 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/