SkinCeuticals Serum 10

Merhabalar

Bugün sizlere son zamanlarda çok memnun kaldığım bir serumdan bahsetmek istiyorum SkinCeuticals Serum 10. İnternette Madonna’nın Gençlik İksiri” diye bahsediliyor bu serumlardan. Bir de gece serumu var. Bu markanın ürünleri epey pahalı. Mesela Skinceuticals Serum 10; 230-300 Tl civarı. Dermokozmetik bir ürün.

SkinCeuticals Serum 10

30 ml’lik bir şişede satılıyor Amerikan menşeili bir serum. Daha önceki bir postta Skin ceuticals markasının yüz yıkama kreminden bahsetmiştim. Onu da çok severek kullanıyorum.

Gelelim bu serumun ne işe yaradığına. Özellikle hassas ciltle için geliştirilmiş bir serum. Çevresel etkenlere karşı cildi korur, ince çizgilerin oluşumun engeller ve cilt rengi eşitsizliğini giderir.

Güzellik uzmanı Yeliz Hanım bana önce cilt bakımı yaptı ve cildimle ilgili sorular sordu. Ondan sonrasında bu serumu önerdi. Bu gündüz serumu, içeriğindeki maddeler güneş ışığıyla aktive oluyor çünkü ve güneş koruyucu bir kremle kullanıldığında maksimum faydayı sağlayabilirsiniz.

İçeriğinde askorbik asit ve saf C vitamini var ve bu da güçlü bir antioksidan olmasını sağlıyor. Antioksidanların cildimiz için önemini herkes biliyor artık. Saf c vitamini cilde çok hoş bir ışıltı veriyor. Bazı sitelerde bu markadan bahsederken cildinizi 10 yıl geriye götürür diyor. Yeliz Hanım da bana “10 yıl sonra bana teşekkür edeceksiniz” demişti:) Bakalım 10 yıl sonrasında hala cildim iyi görünecek mi?

Birde gece serumu var. Bir süre sonra onu da almayı düşünüyorum. Sonuç olaak bu markadan memnunum ve tavsiye ederim. Meşhur sorumu sorayım; Bir daha alır mıyım? Eveeeeet:)))

Toplam Ziyaret: 2654 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 21 Ortalama: 2.4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir