Skincode Essentials 24h Cell Energizer Cream

Merhabalar

Skincode markasının 24 saat hücrelere enerji veren kremiyle karşınızdayım. Skincode Essentials 24h Cell Energizer Cream. Bu krem bu sette tek memnun kaldığım ürün. 24 saat nemlendiriyor mu? Onu bilmiyorum ama nemlendirme özelliğinden memnunum. Bu kremin de tek satış fiyatı 80-90 tl civarı. Ama ben set olarak 100 tl’ye aldım.

kofre

50 ml’lik ambalajda. Nemlendirici özelliğinden memnun kaldığımı söyleyebilirim. Sabahları makyaj altı olarak kullanıyorum. Kıvamı çok yoğun değil. Cilt tarafından kolaca emiliyor. Kokusu biraz ilaç kokusuna benziyor ama rahatsız edici değil. Skincode markası İsviçre’nin dermo kozmetik alanındaki en önemli markasıymış.

yayın6

Skincode‘un Essential serisinin bütün ürünleri CM-Glucan yani ekmek mayası içeriyormuş. Bu ne demek? Yani ekmek mayası iyi bir antioksidan olduğu için ciltte erken yaşlanma ve elastikiyet kaybına engel olur.

Karma ve kuru ciltler için ideal olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim cildim öyle ve nemlendirmesinden memnun kaldım. Ama ben sonbaharda kullanmaya başladım. Yazın sanki biraz ağır gelebilecek gibi ve yağlı ciltler için çok uygun değil gibi görünüyor. Cildimi yağlandırmadı, sivilce yapmadı ve nemli bir his bırakıyor cildim de.

Tekrar alır mıyım ? Evet. Tavsiye eder miyim? Evet.

Hoşçakalın………

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 1.7]
Toplam Ziyaret: 2526 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/