Skincode Lifting Moisture Mask

Selamlar

Bugün sizlere yaklaşık 1 ay kadar önce aldığım Skincode markasının 3’lü güzellik ve bakım paketinde ki Lifting Moistire mask’tan yani sıkılaştırıcı-nemlendirici maskeden bahsedeceğim. Skincode markasını bir süredir merak ediyordum. Eczaneye ilaç almaya gittiğimde bu seti görünce denemeliyim diye düşündüm. Ben paket halinde kampanyaları çok seviyorum çünkü bir kaç ürünü birden deneme fırsatınız oluyor.

Kutusu da çok güzel değil mi? Al beni al beni diyor:) “Üç kuruş fazla olsun, kırmızı olsun:)”

yayın3

Bugün bundan bahsedeceğim sizlere. İsviçre markası olması öncelikle artı puan almasına sebep oldu bende. İnşallah bir gün “Made in Turkey” in de böyle bir imajı olur insanların kafasında.

Skincode Lifting Moisture Mask
Skincode Lifting Moisture Mask

Resimde gördüğünüz gibi jel kıvamında. Maalesef 🙁 Maalesef diyorum çünkü ben jel nemlendiricileri ya da maskaları çok sevmiyorum. Neyse bu ön yargımı bir kenara bırakıyorum ve kullandıktan sonraki izlenimlerimden bahsediyorum. Yüzümüze sürüp 20 dakika civarında bakletmemiz gerekiyor. Sürdükten sonra hafif bir yanma hissi yaptı bende ama birkaç dakika sonra geçti. Yani yüzümde olması biraz rahatsız ediciydi. Sonra ılık suyla yıkıyordunuz.

Gelelim vaad ettiği gibi nemlendirip cildi sıkılaştırıyor mu? Cevap veriyorum açıkçası pek bir fark göremedim. Bir daha alır mıyım? Hayır. Aslında sadece nemlendiricisi için aldığım bir setti ve sadece nemlendiricisinden memnun kaldığım bir set şu an. Ben 3’lü set olarak eczaneden 100 tl’ye aldım.  İnternette tek satış fiyatı 80-90 tl civarı. Yani setin içinde çok uygun fiyata satın almış oldum.

İlk aldığım hafta düzenli kullandım. Düzenli derken haftada 2 kez kullanımı tavsiye ediliyor. İlk 2 hafta haftada 2 kez uyguladım ama sonrasında haftada 1 kez falan kullandım. Çok sevmediğimden olsa gerek:)

Bugünlük bu kadar.

Sevgilerimle……

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 15 Ortalama: 3.3]
Toplam Ziyaret: 5307 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/