Sleek Twist Up Göz Kalemi – 133 Midnight

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlerle Sleek markasına ait Twist Up Göz Kalemi –  133 Midnight yorumlarımı paylaşmak istedim. Biliyorsunuz Sleek markası ülkemize bir kaç ay önce geldi ve çok sevildi. Ben de ilk geldiği zaman standına bakıp neler alabilirim diye bakarken göz kalemlerine gözüm ilişti.

Bir eksi olarak göz kalemlerinin testerı malesef yoktu. Dediklerine göre müşteriler gözlerine sürüp denedikleri için hijyen kuralları gereği Sleek markasının göz kalemlerinde tester bulunmamaktaymış.

Hal böyle olunca ben de siyah renginden bir adet kaptım geldim eve.

image
Sleek Twist Up Göz Kalemi

Ürün asansörlü bir yapıda. Çevirip açıp kapıyorsunuz. Sürümü acayip yumuşak böyle yumuşak olunca ister istemez akıp gideceğini düşünmüştüm. Düşündüğüm de başıma geldi. Gözden göze değişir tabi ki göz kalemi yorumlamaları ama zaten gözünüzde göz kalemleri zor duruyorsa her kalemi rahatlıkla kullanamam diyorsanız. Sleek markasına ait bu göz kaleminden de bence uzak durun. Benim ihtiyacımı karşılamadığı için sizle de paylaşmak istedim. Sürdükten bir saat sonra falan bulaştığını farkettim.

Haftaya yine sizlerle farklı bir üründe buluşacağız. Görüşmek üzere takipte kalın 🙂

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 894 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/