Sleepy Makyaj Temizleme Mendili

 

Mutlu haftalarr

Yoğun bir final haftasından sonra kocaman bir tatile bugün itibariyle başlamış bulunmaktayım. Sabah erken vakitte okula gir, akşam çok geç gel , eve gelince de uyu temposunda yanımda olan en sadık ürün Sleepy markasının Makyaj Temizleme Mendili oldu.Normalde bu tarz mendilleri kullanmayı pek fazla tercih etmiyorum. Ne kadar silersem siliyim istediğim temizliği yapamamışım gibi hissettiriyor. Ama bu ürün bu sıkışık zamanımda çok yardımcı oldu.

Sleepy Makyaj Temizleme Mendili
Sleepy Makyaj Temizleme Mendili

Salatalık özü içeren bu mendiller yüzünüze müthiş bir ferahlık katıyor. Çok fazla ıslak bitişli değil. Hata kuru olmaya bir tık daha yakın denebilir. Bu yüzden göze kaçma gibi pek riski olmasa da rimel gibi yoğun ürünlerde biraz zorlanmıyor değil. Rimelin üzerinde hafif bastırarak bekletip silmek çok daha başarılı bir yol. Ciltte ki diğer her ürün için oldukça başarılı. Alkol ve paraben içermiyor oluşu ürüne olan sevgimi biraz daha arttırdı. Dokusu yumuşacık. Sert bastırsam bile asla tahriş etmedi. Normal yapıda bir cildim var ve hiçbir alerjik reaksiyon yaşamadım. 10 gündür her gün kullanıyorum bu ürünü. Temizledikten sonrada yanma ya da yapış yapış gibi bir his bırakmıyor. Yüzünüzü yıkamak sizin tercihiniz ama yıkamasanız bile rahatsızlık vermiyor. Ayrıca ürünün içerisinde 20 adet mendil bulunuyor. Hızlı olmanız gereken günler için pratik bir yol.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1055 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/