SlipStop Ayakkabı

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere hazır yaz da devam ediyorken çok fazla kullanacağınız bir ürün olan SlipStop Ayakkabıdan bahsetmek istiyorum. Oğlum geçen sene minik olduğu için yürüyemiyordu o yüzden deniz kenarında hep kucakta takıldı. Bu sene artık koşacak kıvama gelince tatil için kumda deniz hem kaymayan hem de ayağını yakmayan rahat birşeyler düşünmeye başladım. Karşıma her yerde SlipStop Ayakkabı çıkınca da alıp denemek gerekti 🙂

SlipStop Ayakkabı çocuklar yetişkinler kısacası her yaşa ve her numaraya hatta her zevke göre tasarlanmış modelleri ile cezbeden bir ürün. Havuzda, denizde, dışarıda ya da içeri de her alanda kullanabileceğiniz bir ayakkabı. Tasarımı gereği ıslak veya kuru zemin farketmeden yer tutuşu sağlayan özel bir tabanı mevcut. Kum gibi sıcak zeminlerde ısının geçmesini engelleyen özel koruması da var. Ayrıca kumaşı nefes alıyor ve nispeten de çabuk kuruyor. Kuruturken direkt güneşin altına koymamanız gerekiyor.

slip stop ayakkabı alt görünüm
SlipStop Ayakkabı

Açıkcası benim ufaklık çok rahat etti SlipStop Ayakkabıyla. Kumda özgürce takıldı sonra denize girdi çıktı o yüzden pratik bir ürün. Kumla biraz kirli gibi görünse de elinizde beyaz sabunla yıkayınca gayet güzel temizlenmiş oluyor. Çok güzel desenleri mevcut. Ben gratis mağazalarından almıştım şimdi pişman oldum keşke kendime de bir tane alsaydım diye. Google‘da sorguladığınızda bir çok online alış veriş sitesinde de bulabiliyorsunuz. Siz de mutlaka bir bakın SlipStop Ayakkabı modellerine.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım takipte kalın görüşmek üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 100 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/