Starbucks Cool Lime

Herkese hayırlı cumalar dileyerek direk konuya giriyorum. Benim bu yaz favori içeceğim şimdiden Starbucks’taki cool lime isimli içecek oldu. Her mağazalarında bulunan Cool Lime ürünü yaz aylarında bizimle oluyor.  Refresha adı altında olan 2 çeşit var: Cool Lime ve Berry Hibiscus. 

Tadı  misket limonlu ve naneli. Hatta bir tat daha var ama onun ne olduğunu çözemedim oda tatlı gibi. İçinde buzlar var. Kafanızda şu olmasın ”buzlar hemen eriyecek bizde sadece su içeceğiz”.

serin kireç
Starbucks cool lime

3 boyu var, Fiyatları: Tall: 7,25 TL Grande: 8,25 TL Venti 9,25 TL.

Ama öyle bir şey olmuyor son damlasına kadar limonu ve naneyi hissediyorsunuz. Limon sevmeyenler bu içeceği sevemeyebilir. Ramazanda bittiğine göre artık bence en azından bir kere bile olsa deneyin.

İçerken aklınıza ben geleyim 🙂

 

 

Toplam Ziyaret: 35729 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 160 Ortalama: 2.5]

3 thoughts on “Starbucks Cool Lime

  1. Merhaba Duygu abla bu arada adaşız bende Duygu uzun zamandır bu içeceği içsem mi içmesem mi diye düşünüyordum arkadaşlarım çok beğeniyor ve bana da öneriyorlardı bende kararsız kalmıştım.Dedim dur bi internetten araştırayım dedim ve seni buldum yazını görünce içesim geldi normalde çok limon sevmem ama içeceklerde olmazsa olmazım henüz denemedim ama en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum…

    1. Merhaba canım ben severek içiyorum sen de bir kere de olsa denersin ama bu ara 3 değişik içecek çıkartmışlar yaz icin onlara da bakabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir