Newobsessions- Sticker ile Yeni Kıyafetler

İyi haftalar.Dolabınızda giymediğiniz ama atamadığınız bir sürü kıyafet mi var?  O zaman Newobsessions sitesinden aldığım Sticker modelini inceleyelim

 

Instagram da sayfalarını tesadüfen gördüğüm marka hem uygun fiyatlı hem de gerçekten şık ürünler satıyor. Bu tarz stickerlar normal mağazalardan tutun aksesuarcılara kadar her yerde var. Genelde kumaş şeklinde bulunuyor hem de fiyatı değerinden daha pahalı oluyor.  Burada 6 lira gibi bir fiyata denk gelmişken kaçırmak istemedim.  Site de birkaç parça model mevcut ama ben alırken çoğu tükenmişti, aynı anda başka ürünlerde aldığım için tükenenlerin gelmesini bekleyemedim .

Tek ihtiyacınız olan şey giymediğiniz bir parça ve ütü. Bu tarz stickerları aslında kot cekette daha çok seviyorum, daha orj,nal duruyor. Ama kendi kot ceketim için mevsimi geçti diyerek vazgeçtim.

İstediğiniz gibi yapıştırıp üzerine bir havlu koyarak ütüyü bastırın. Gayet kolay ve pratik.  Böylece hem yeni bir ürün almaktan kurtuluyorsunuz hem de olan kıyafetiniz değerleniyor. Çantalarda çok sık uygulanan stickerları siz de o şekilde tercih edebilirsiniz. Yenilik yaratmak bizim elimizde.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1572 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/