Stira Ammira Ütü Kolası

utu_kolasi

Buruk bir haftayı geriye bırakırken söylemek isterim ki şehitlerimiz için çok canımız yandı. Bunlar unutulmamalı ve bu bilinç ve şuurla hareket edilmelidir. Milli inanış ve manevi güç ile bu günler geride kalır inşallah. 

Bu hafta sizlere bahsetmek istediğim ürün biraz farklı. Kaçınız ütü yapmayı sever bilmiyorum ama ben maalesef hiç sevmem. Gönülle yapmadığım için yanan bir iki parçam bile var.

Ama bunları geri de bırakarak Bim sayesinde tanıdığım Stira Ammira ütü kolası sayesinde; uzun süre güzel görünen çamaşırlar, kolay ütü vaadi ile dikkat çekiyor. Bim mağazalarında bilirsiniz spot ürünlerin olduğu bir raf var. Orada denemek için ürünler olur, bende oradan deneyimlemek için aldım. Ürünü 9.90 a aldım. Ve inanılmaz uzun ömürlü.

Stira Ammira Ütü Kolası
Stira Ammira Ütü Kolası

Ürünü önce çalkalayarak sprey tutuş şekline uygun ütü yapılacak ürüne sıkıyoruz sonra ütüyü uyguluyoruz. Hepsi bu kadar.

Hem daha net sonuçlar en önemlisi gömlek ve pantolonlar uzun süre net bir şekilde duruyor. 

İçeriğinde mısır kolası olması çamaşırların daha uzun süre ütülü kalmasını sağlıyor. Bu da en güzel özelliği.

Stira Ammira Ütü Kolası
Stira Ammira Ütü Kolası

Eğer Bim’de bulamazsanız Migros’lardan da  temin edebilirsiniz. Oradan alan arkadaşlarım olmuş ve sanırım Migros ta 14.99.

Güzel deneyimleriniz olur umarım. 

Şehit haberlerinin az olduğu,barışın konuşulduğu nice güzel günlere.
Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 3032 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: