Strivectin Krem

Strivectin_Krem

Selamlar

Bugün size Strivectin Krem‘den bahsedeceğim. Oldukça meşhur bir krem. Hatta doğru mudur bilmem “En İyi Krem Oscar”ını kazandığı söyleniyor. Bu ödülü kim veriyormuş bilmiyorum amma velakin o derece iyiymiş. Cameron Diaz, Madonna gibi ünlülerin kremiymiş.

Bu krem Amerikan menşeli. Aslında, ilk üretilme sebebi vücutta oluşan çatlakları yok etmekmiş. Bunun için satışa sunuluyor. Ancak Amerikalı kadınlardan “yüzümüzde de denedik,kırışıklıklarımıza ve lekelerimize iyi geldi” yönünde çok sayıda geri dönüş alıyorlar ve  yüz için üretmeye başlıyorlar. Yani kullananlar fark ediyor bu kremi. Çatlaklar içinde kullanabiliyorsunuz ama oldukça pahalı bir krem olduğu için tercih eder misiniz bilmem. Kremin fiyatı 250-300 TL civarında. Sephora Mağazalarının en çok satan cilt bakım ürünüymüş . Eczanelerde de bulabilirsiniz.

Eczanede cilt bakımı yaptırırken Strivectin markasının güzellik danışmanı bana ürünü şiddetle tavsiye etti. Hatta uzun süreli kullanımda gıdısının yok olduğunu söyledi. Gittikleri eğitimler de bayanlarda üst kol sarkmalarını bile toparladığını anlattı. Bunun üzerine ben de aldım.

Kendi deneyimlerinden bahsedecek olursam eğer, yüzümde çok kırışık ve leke problemim yok. Yani öyle bariz bir etki fark edilmedi çevremden. Ama sıkılık kaybı vardı ben de ve 1 aylık kullanımdan sonra bayağı toparlandı diyebilirim. Lekelerin görünümleri de azaldı. Yukarıda resmini görmüş olduğunuz yüz ve boyun kontürü sıkılaştırıcı kremi. Daha öncesinde gece ve gündüz kremlerini kullanmıştım ama bunun daha etkili olduğuna karar verdim. Bir sürü çeşidi var. Serumları, göz altı için özel kremleri… En kısa zamanda göz altı kremini de deneyeceğim. Ama bu kremi sevdim. 

strivectin_makeover_8wks
Strivectin Krem

 

Google görsellerde bir “öncesi-sonrası” için çok resim bulabilirsiniz. Ben bunu seçtim sizin için. Özellikle göz çevresi ve yanaklarda hissedilir bir değişim olmuş görünüyor. Keşke kendimi de fotoğraflasaydım. Öncesi ve sonrası için. 

Şimdilik bu kadar. Başarılı bir krem. Tavsiye ederim. Hepimiz güzelleşelim inşallah. 

Sevgilerimle……….

 

Toplam Ziyaret: 11025 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 22 Ortalama: 2.4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir