Sun Ozon Güneşten Koruyan Saç Bakım Spreyi

sun_ozon

Sun Ozon Güneşten Koruyan Saç Bakım Spreyi

Herkese merhaba

Bugün sizlere severek kullandığım ve saçlarımı güneşten koruyan bir saç spreyinden bahsedeceğim. Bayram indiriminde aldığım bu ürünü aldığımdan beri severek kullanıyorum ve çok da memnunum.

Sun ozon markası Rossmann’lar da satılan bir marka. Çeşitli güneş bakım ürünleri olan marka oldukça da uygun fiyatlı. Bu UV filtreli saç bakım spreyi ;

İçerdiği nemlendiricilerle güneş ışıklarının saçı kurutmasını ve yıpratmasını önlemeyi, saça parlaklık vermeyi ve saçın kolay taranmasını sağlayacağını vaat ediyor.  
SUNOZON GÜNEŞTEN KORUYAN SAÇ BAKIM SPREYİ
Sun Ozon Güneşten Koruyan Saç Bakım Spreyi

 

SUNOZON GÜNEŞTEN KORUYAN SAÇ BAKIM SPREYİ
Sun Ozon Güneşten Koruyan Saç Bakım Spreyi

Ben bu ürünü her gün  dışarı çıkmadan önce saçımı tararken kullanıyorum ve saçımı daha kolay açıyorum ayrıca çok hoş bir parlaklık da veriyor. Saçımı nemlendiriyor mu bilemiyorum ama kurutmuyor yada sertleştirmiyor. Kokusu da harika.

SUNOZON GÜNEŞTEN KORUYAN SAÇ BAKIM SPREYİ
Sun Ozon Güneşten Koruyan Saç Bakım Spreyi

Ürün 150 ml ve spreyli bir şişede. Kullanımı oldukça kolay. Boyutu ve şişesinin tasarımı nedeniyle de çok yer kaplamıyor çantada ve rahatlıkla taşınabiliyor. Normal fiyatı 6-7 TL olan saç bakım spreyinin indirimde fiyatı 3,5 – 4 TL arası, normal fiyatı da oldukça uygun olan bu ürünü indirimde kaçırmayın derim. Benim bu ürünle ilgili söyleyeceklerim bu kadardı. İçinizde kullananlarınız  varsa yorumlarınızı  bekliyorum. Sonraki yazımda görüşene kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2359 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com