SVR 50 Normal ve Karma Cilt İçin Renkli Güneş Koruyucu

svr güneş kremi

SVR 50 Normal ve Karma Cilt İçin Renkli Güneş Koruyucu

Kocaman bir Merhaba,

Tatil dönüşü insan kendini zinde ve dinç hissediyor. Ben öyleyim şu anda ama birkaç gün sonra yeniden gündelik hayata alışmaya başlarım 😥

Tatil hazırlıkları yaparken özellikle güneş koruyucusu kısmına özen göstermiştim. Birkaç marka ve çeşitli faktörlerde güneş koruyucu aldım.

Özellikle oğlumun sudan çıkamayacağını düşündüğümden yüksek korumalı bir ürün kullanmanın daha sağlıklı olacağını düşündüm.

Nisan ayında katılmış olduğum #nihancesafakla23nisan etkinliğinden hediye edilen SVR Laboratories ürünlerinin içinde güneş koruma ürünü de vardı ve tatilde kullanmak için bir kenara kaldırmıştım. Şimdi zamanı geldiğini düşünerek yanıma almayı ihmal etmedim.  Svr’nin Mavi ve pembe vücut losyonlarını kullanmaya başlamıştım ve beğenmiştim ama güneş koruması için tatilde kullandıktan sonra karar vermeyi yeğledim.

Havuzda oğlumun sırtına kremi sürmeye başladığımda ürünün sürümünün biraz zor olduğunu gördüm. Sürümü ne kadar zor olsa  ve yayılsa da etkisi inanılmaz derecede yüksek.

svr güneş kremi
SVR 50 Normal ve Karma Cilt İçin Renkli Güneş Koruyucu

Kremi sürdüğünüzde bulunan yerde resmen yapışıp kalıyor ve yüksek koruma gösteriyor. Berke tüm gün sudan çıkmadan oynadı ve ben bir kere yenileme ihtiyacı hissettim. Suda ve terlemede kesinlikle yok olmuyor. Duş sırasında, duş jeli ile arınıyorsunuz. Çocuklar için inanılmaz derecede güvenli bir ürün.

Güneş kremi renkli ve BB krem gibi görünmekte. Sürüldüğünde renkli bir ten elde ediyorsunuz. Duş sırasında iyice temizlenmezseniz kıyafetlerinize bulaşabilir. Dikkat edilmesi gereken bir unsur olarak belirtmek isterim.

Ama deniz veya havuz kenarında kullanmak için son derece koruyucu özellikle. Oğlum altı gün boyunca vücudunda ne bir kızarıklık ne de bir ağrı hissetti. Güneşlenerek yavaş yavaş bronzlaştı. Ürünü ben ve kızımda yüzümüze ve güneşin fazla geldiği noktalara kullandık. Hatta omuzumun bir kısmında oluşan yarayı güneş kremi ile kapatarak sakladım ve daha çok zarar almasını engelledim.

Ayrıca ürün hiçbir şekilde paraben içermiyor.

Ben ürünü hediye aldığımdan fiyatına vakıf değildim ve internetten baktığımda fiyatını öğrendim.  71+KDV

Nerelerden temin edilebileceğine baktığımda internet üzerinden temin edilebiliyor.

Ürün benden 10 üstünden 10  aldı diyebilirim.

Kullanmanız kesinlikle tavsiye edilir.

Hoşçakalın

 

 

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 13 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 9731 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

  1. Keşke önce okusaydım bu yazıyı 🙂 Şu anda suratım kapkara olarak yazıyorum bu cevabı.Bilindik bir marka güneş kremi kullandım ama sonuç hüsran istemeye istemeye gene kapkara oldu suratım 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com