SVR Makyaj Temizleyici Misel Su

Merhaba,

Bugün sizlere Svr markasına ait SVR Makyaj Temizleyici Misel Sudan bahsetmek istiyorum. Misel sular bir süredir hayatımızdalar.  Bu kadar sevilmelerinin en önemli nedeni, hayatımıza kolaylık katması ve bazı ciltlerin temizlik esnasında karşılaştığı sorunlara neden olmamaları. Hem makyaj temizleyicisi hem de cilt temizleyicisi olarak kullanılabiliyorlar ve makyajdan arındıktan sonra ekstra tonik vb. kullanmanıza gerek kalmıyor.

 

Gelelim SVR Physiopure Miseller nasıl bir ürün sorusunun cevabına.

İçerik olarak temiz içerikli bir ürün. Alkol, paraben ve renklendirici içermiyor. Göz, cilt ve dudak makyajını temizlerken kullanabilirsiniz. Cildi çok güzel temizlediğini söyleyebilirim. Pamuk üzerine döktükten sonra cildinizi silerek kullanıyorsunuz.

SVR Misel Su

200 ve 400 ml olarak satılıyor. Ürünü ezcanelerde ve dermakozmetik marketlerde bulmak mümkün. Kutu üzerinde her tür ciltte kullanılabileceği yazıyor. Rahatsız eden bir kokusu yok. Hatta çok sonra çok hafif bir koku duyuyorsunuz.

Firma hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse, Laboratoires SVR, Fransa’da kurulmuş, 50 yıldır dermo-kozmetik cilt bakım ürünleri geliştirip üretiyor  SVR ürünleri, 50 yi aşkın ülkede satışa sunulmuş. 

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 1136 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com