Swartzkopf Osis Dust It Kuru Şampuan..

Swartzkopf Osis dust it

Merhaba, ilk yazım maalesef beğenmediğim bir ürün hakkında olacak. Kuru şampuanlar hayat kurtarıcı biliyorsunuz. Özellikle saçımı yıkamaya üşenip de şöyle bir hacim kazansın dediğim günlerde gerçekten de elim hemen onlara gidiyor. Özellikle Benri ve Watsons’da satılan Super Drug markasını çok kullanıyorum.

Swartzkopf Osis dust it
Swartzkopf Osis dust it

Ancak Swartzkopf’u bu toz şeklindeki ürünü için çok olumlu konuşamayacağım.

Swartzkopf Osis dust it
Swartzkopf Kuru Şampuan

 

Ürünün amacı saça hacim kazandırmak, yağlı görünümü kontrol altına alıp matlık vermek olarak tarif edilmiş. Bu dediklerinden sadece matlık verme işini yapıyor ama o matlık cansız görünümlü, uzun zamandır yıkanmamış bir saç gibi duruyor. Ki amaç aslında o görüntünün olmaması. Hadi görüntü neyse de bir de o saçıma elimi sürdüğüm andaki hissettiğim yapış yapış his felaketti, sanki günlerce yıkanmamış bir saçı elliyormuş gibi oldum ve anında gidip yıkadım tabi.

Swartzkopf Osis dust it
Swartzkopf Kuru Şampuan

Uygulamayı saçınızın diplerine doğru o gördüğünüz tozu hafifçe dökerek yapıyorsunuz ama döktüğünüz anda saç sertleşiyor, keçe gibi oluyor ve yapış yapış bir hale dönüyor. Acaba ben mi yanlış uyguluyorum dedim ama değildir herhalde.

 

2 defa uygulayıp aynı sonucu aldıktan sonra yazmaya karar verdim, çünkü etki değişmiyor. Maalesef bu ürün bana vaat ettiklerini gerçekleştiremedi. Kullanan ve memnun kalan varsa veya ben yanlış kullanıyorsam yorumlarınızı bekliyorum..

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 2612 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. faydalı bir paylaşım olmuş
    kuru şampuan olarak sadece bir zamanlar oriflamein sattığını biliyordum
    Saçım yağlı önerdiğiniz diğer markaları deneyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: