Syoss Keratinli Şampuan

Bugün vazgeçemediğim bir ürün olan Syoss Şampuandan bahsedeceğim. Syoss Keratinli Şampuan keratinle güçlendirilmiş, yeni versiyon. Üretici firması Schwarzkopf.

sys
syoss keratinli şampuan

Syoss şampuanla ilgili buraya yazacağım için internetten yorumlara bir bakayım dedim. Olumsuz ve olumlu yorumlar neredeyse eşit sayıda. Olumsuz yorumlara inanamadım resmen. Ben memnunun ya, anlayamadım bu yüzden. Ben 2-3 yıl önce ilk kullandığımda fark ettiğim şey saçlarıma hacim vermesiydi. Ayrıca arkadaşlarımın saçlarımın ne kadar parlak olduğunu söylemeleri de hep bu şampuanı kullandığım döneme denk gelir.

İlk satılmaya başlandığında siyah bir ambalajı vardı hem şampuanın hem de kreminin. Standarttı ama son zamanlarda çok fazla çeşitlendirdiler. Ben keratin ilaveli olanından aldım en son. Malum keratin saçlarımız için çok faydalı.

Şu an satış fiyatı 13,90 tl. Hemen hemen tüm marketlerde bulmanız mümkün.

Bazı yorumlarda insanlar saçlarının döküldüğünden bahsetmişler ama bende tam tersi etki yaparak saçlarımın dökülmesini azalttı. Kişiden kişiye değişiyor demek ki:) Ama öyledir zaten bir kişiye iyi gelen bir ürün diğerine iyi gelmeyebilir.

Benim çok memnun kaldığım bir ürün. Zaman zaman farklı ürünler denesem de mutlaka kendisine dönüş yapıyorum. Saçlarımı parlak ve hacimli yapıyor.  Tavsiye ederim.

Sevgiler……

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 63 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 6669 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/