Syoss Keratinli Şampuan

Bugün vazgeçemediğim bir ürün olan Syoss Şampuandan bahsedeceğim. Syoss Keratinli Şampuan keratinle güçlendirilmiş, yeni versiyon. Üretici firması Schwarzkopf.

sys
syoss keratinli şampuan

Syoss şampuanla ilgili buraya yazacağım için internetten yorumlara bir bakayım dedim. Olumsuz ve olumlu yorumlar neredeyse eşit sayıda. Olumsuz yorumlara inanamadım resmen. Ben memnunun ya, anlayamadım bu yüzden. Ben 2-3 yıl önce ilk kullandığımda fark ettiğim şey saçlarıma hacim vermesiydi. Ayrıca arkadaşlarımın saçlarımın ne kadar parlak olduğunu söylemeleri de hep bu şampuanı kullandığım döneme denk gelir.

İlk satılmaya başlandığında siyah bir ambalajı vardı hem şampuanın hem de kreminin. Standarttı ama son zamanlarda çok fazla çeşitlendirdiler. Ben keratin ilaveli olanından aldım en son. Malum keratin saçlarımız için çok faydalı.

Şu an satış fiyatı 13,90 tl. Hemen hemen tüm marketlerde bulmanız mümkün.

Bazı yorumlarda insanlar saçlarının döküldüğünden bahsetmişler ama bende tam tersi etki yaparak saçlarımın dökülmesini azalttı. Kişiden kişiye değişiyor demek ki:) Ama öyledir zaten bir kişiye iyi gelen bir ürün diğerine iyi gelmeyebilir.

Benim çok memnun kaldığım bir ürün. Zaman zaman farklı ürünler denesem de mutlaka kendisine dönüş yapıyorum. Saçlarımı parlak ve hacimli yapıyor.  Tavsiye ederim.

Sevgiler……

 

Toplam Ziyaret: 7985 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 69 Ortalama: 2.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir