Syoss Şampuan

Syoss Şampuan

Merhabalar

Yaklaşık 2 yıl önce Syoss şampuan ilk çıktığı zamanlarda , tek bir çeşidi vardı. Bende onu denemek amaçlı aldım ve o zaman bu şampuana bayılmıştım. Ve kullandığım sürece çevremden hep “saçların ne kadar parlak” diye tepkiler aldım. Dediğim gibi o zaman tek bir çeşidi vardı ve bir kaç kutu kullandım. Ama daha sonrasında başka bir şampuanı merak ettim bir süre almadım.

sys
Syoss Şampuan

Daha sonra bu şampuanın bir sürü çeşidini çıkarttılar. Ben de geçen ay keratinlisini aldım. Daha önce bende imajı iyi olduğundan hemen aldım. Yanında saç kremi ve aynalı tarak hediyesiyle Rossman‘ da 17,99 TL idi. Düşündüm ki “çeşitlere ayırmışlar, üstelik keratinle güçlendirilmiş, çok daha iyi olmuştur herhalde”.  Keratinin saçlarımızın sağlığı için ne kadar faydalı olduğunu, saçları güçlendirdiğini bilmeyen yoktur herhalde.  Keratinli şampuanı kullandıktan sonra ilk kullandığım gibi saçlarımın yumuşacık olmaması ilk dikkatimi çeken şey oldu.

syoss
Syoss Şampuan

Saçlarımın parlaklığı artmadığı gibi dökülmesi arttı. Her sabah saçlarım sert olduğu için tararken özellikle çok dökülme yaptı ve saçlarımı kuruttu. Yani Syoss şampuanın keratinli türünü hiç sevmedim.

Son olarak sorumu sorayım:) Bir daha alır mıyım? Tahmin edebileceğiniz gibi “hayır”.

Sevgilerimle….

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 15 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 2602 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. kullanmayin saclari cok iyi gosterir ama asil is kokude sacin kokuincelmeye baslar nekadar yumusak olursa o kadar kotu sakin kullanmayin binnerce kere soluyorum arkadaslarimda
    aldi saclari dokulmeye basldi 2 yilda
    kullanma
    kullanma
    kullanma

  2. Bu şampuan harika halı temizliyor halı yıkarken aklınızda olsun ilk alacağınız şampuan syoss ve elseve kepek şampuanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/