Tabia Kayısı Damlası Yağı

Selamlar, uzun bir aradan sonra herkese merhaba :)) O kadar uzun bir ara verdim ki, en sonunda Şafak beni siteden atacaktı, kovulmayı kıl payı kaçırdım da diyebilirim. Gevezeliği uzatmadan konuya giriş yapıyorum Tabia Kayısı Damlası kapsülleri bu yazının misafiri.

Tabia Kayısı Damlası Yağı

Bir çok kişi cilt bakımında doğal yağlara yer veriyor. Bende bir süredir Tabia markasına ait kayısı damlası kapsülünü cilt bakımında kullanıyorum ve sizlere bu deneyimimi aktarmak istiyorum. Kuru ve normal ciltlerin kullanabileceği bir yağ olan tabia kayısı damlasını benim gibi karma cilde sahip olanlarda kontrollü bir şekilde kullanabilir. Benim cilt tipim karmadan yağlıya dönük, bu ürünü ben cilt tipimden dolayı yüzüme tam olarak süremiyorum ama çok kuru olan göz çevreme rahatlıkla uyguluyorum. Blogumu takip edenler bilir ki aşırı derecede kuru göz altlarım var ve sürekli bir göz altı kremi arayışı içerisindeyim. İstediğim gibi bir nemlendirici krem bulamadığım için doğal yağlardan destek aldım göz çevreme. Haftada bir olmak üzere bir kapsülü iki göz altına da uyguluyorum ve düzenli olarak kremimi kullanmaya devam ediyorum. Gözaltlarımda yağlanma ve buton yapmadı, geceden sürüyorum sabaha nemlenmiş bir göz altıyla uyanıyorum.

Tabia Kayısı Damlası Yağı

Ankara’da yaşadığım için, kış mevsiminde aşırı soğuk ve ayaza maruz kalan cildim içinde sadece ayda iki kez olmak üzere tüm yüzüme uyguluyorum. Tabi bu bir rutin değil, aşırı soğuklarda ihtiyaç halinde yapıyorum ve yüzümde de sivilce siyah nokta buton yapmadı.

Tabia Kayısı Yağı
Tabia Kayısı Damlası Yağı

Kuru ve normal cildiniz vara yada benim gibi dönemsel olarak kuruluk ihtiyacınız varsa tabia kayısı damlasına bir şans verebilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 380 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir