Taft Saç Köpüğü -Belirgin ve dolgun bukleler

Mutlu haftalar, bu mevsim sizin de saçlarınızla aranızı bozuyorsa Taft Saç Köpüğünü denemenizim vakti gelmiş demektir. Belirgin ve dolgun bukleler için üretilmiş olan bu ürün bir mucize.

Ansızın bastıran yağmur ve sürekli hâkim olan rüzgâr saçlarımızın sürekli bozulmasına sebebiyet veriyor olsa da bu ürün ile bu süreci daha kolay hale getirmemiz mümkün. Ben eskiden Taftın aynı köpüğünün farklı renini kullanıyordum. Saçlarıma güzel hacim veriyordu o saç köpüğünde de bir sorun yaşamamıştım ama kırmızı olan bitince bunu denemek istedim.

Taft Saç Köpüğü -Belirgin ve dolgun bukleler
Belirgin ve dolgun bukleler

Pembe şişedeki bu ürünün diğerlerinden ne büyük farkı bence kokusu. Şampuanınızdan daha güzel ve daha kalıcı koktuğunun garantisini verebilirim. Tek yapmanız gereken hafif ıslak saça uygulamak. Ben saçlarımı kuruturken vigo ile kurutup sonrasında köpük uyguluyorum. Böylece kıvırcığı daha belirgin duruyor. Parmaklarınızı saçların arasından geçirmeden sıkıp bırakarak uygulamanız yeterli. Köpüğü de iyice çalkalayıp öyle sıkın yoksa sıvı şekilde çıkacaktı bunun da maalesef ki saçınıza faydası olmaz. Her kozmetikçide bulmanız mümkün. 10-12 lira civarına alabilirsiniz

Toplam Ziyaret: 2065 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir