Tangle Teezer Tarak Nedir?

Merhaba arkadaşlar, Bir salı günü yine beraber olmak ne güzel. Bugün sizlerle Tangle Teezer Tarak  hakkında konuşmak istedim.

Pek çoğumuz Tangle Teezer ismini defalarca duyduk belki de. Kendisi bir tarak, ödüllü bir tarak. Tarağın ödüllüsü mü olur dediğinizi duyar gibi oldum diyeceğim. Çünkü zamanında aynı tepkiyi bende verdim. Birde 50 lira civarında fiyatı ile asla almam diyeceğim bir ürün oldu. Daha sonra merakıma yenik düştüm ve ilk Tangle Teezerımı aldım. Ben üç modelini satın aldım. Ancak bugun size yanımda olan iki modelini göstermeye çalışacağım. Ama öncesinde kısaca kendi saçlarımdan söz edeyim. İnce telli, dökülmeye müsait ve çok çok karışan saçlarım var. Zaten bu tarakları denemek isteme  sebebim bu. Devamlı, karışan saçlarımı açmaları için zavallı ailem ve arkadaşlarımı çok yordum. Artık uzun saç benim için hayal olmuştu. Saç kremleri, saç açıcı spreyler hepsi hikaye idi bende.

 

tangle teezer
Tangle Teezer Tarak

Ürün tek çeşit değil. Çeşitli ihtiyaçlara göre çeşitli modelleri var. Bugün ben size Aqua Splash ve Compact modelini tanıtmaya çalışacağım. Solda ki büyük olan Aqua Splash modeli. Diğeri ise Compact modeli. O zaman solda ki model ile başlayalım mı?

tangle teezer aqua splash
TANGLE TEEZER AQUA SPLASH

 

Aslında bu benim ikinci olarak aldığım Tangle Teezer. Özellikle uzun saçlılar için duşta kullanmak amaçlı üretilmiş. Sanırım ebat olarak en büyük model bu. Ben duş sonrası nemli saçlarımda kullanıyorum. Eğer uzun ve gür saçlara sahipseniz ben size bunu almanızı tavsiye ederim. En karışık saçlarınızı dahi açarken korkarak tarağı elinize aldığınız günleri unutun. Bir tarağa 55 lira verilmez , saçmalama kızım deyip satın almayı ertelediğim günlere dönüp ağzıma yumruk atmak istiyorum. Kendisinden en ufak bir şikayetim yok. Oldukça büyük ebatı ile seyahatlerde taşımak zor olsa da uzun, gür saçlar için en iyi tercih bu olabilir. Çok çok seviyorum. Nefret etme noktasına geldiğim saçlarımı yeniden sevdim. Ayrıca duş için tavsiye edilse de ben kuru saçlarımda kullandığım zamanlarda da oldukça verim aldım ve bir sorun yaşamadım.

tangle teezer compact
TANGLE TEEZER COMPACT

Bu ürün ise benim ilk Tangle Teezerım. Bu model tarağın dişlerini koruyan bir kapağa sahip olduğu ve daha küçük olduğu için seyahatler için ideal. Sık seyahat eden biri olduğum için bu modeli tercih etmiş ve kargom gelir gelmez heyacanla açıp denemiş idim. Saçlarımın yine kafamda top haline geldiği bir gündü. Akşama kuaföre gidip saçlarımı kısacık kestirmeyi kafama koymuş idim. Yine de denemek istedim. Beş dakika içinde hiç acı çekmeden ve nerdeyse hiç saçım dökülmeden tüm düğümler açılmış idi. Normalde o saçlar saatler geçse açılmazdı. Birinin yardımı olmadan açmam mümkün değildi. Biri yardım etse dahi saçlarımın çoğu kopardı. İlk göz ağrım benim.

Kısaca ben bu tarakları çok sevdim. Benim yıllardır sorun yaşadığım bir konuda benim büyük yardımcım oldular. Sizinde saçlarınızda bu tarz bir karışma sorunu varsa bence bir şans vermelisiniz.

Haftaya salı günü görüşmek üzere…

Hoşçakalın…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]
Toplam Ziyaret: 5475 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 5 yorum “”

  1. Seneler once benzerini almistim o da kapakli. Sonra gecen aylarda baska bir blogger arkadaş yazmis Gratisten saplisini almis. Onu da aldim hem kendime hem arkadasimin sacini taratmayan kizina. Bunlardan memnunum. 3 aydir elim varip da bir türlü yazamadim yazisini. Bunlari ise ilk defa goruyorum. Merak ettigim su benim aldiklarim cok ucuz ama ia goruyor. Ben de ilk kaynak yaptirdigimda almistim. Peki ya pahali versiyonun disleri mi degisik nesi daha farkli acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com