Tantitoni Termos

Herkese merhaba 🙂

Bu hafta kozmetik dışında ilgimi çeken bir ürünü sizlerle paylaşmayı istedim.Hepimizin çok sevdiği Tantitoni markasına ait termos 🙂 Öyle bir marka ki, mağazaya girdiğimizde pembe, mor renkleriyle hepimizi büyülüyor ve almaya zorluyor.

Geçtiğimiz günlerde %40a varan indirimleri vardı, gözüme ilk çarpan bu sevimli termos oldu. Çünkü son zamanlarda edindiğim termoslar ya soğutuyor ya da dökülüyor.Görevli bayanın 2 yıl garanti vermesine dayanarak hemen aldım bu pembiş termosu 🙂 İndirimli fiyatı, 40 TL ye geldi. 8 saate kadar sıcak ya da soğuk tutuyor. Kesinlikle akma, dökülme yapmıyor.Test edildi onaylandı 🙂 Başka renkleri ve desenleri de var tabi.. Resimde gördüğünüz 350 ml yani hemen hemen bir kutu kola kadar kapasitesi.

Tantitoni Termos
Tantitoni Termos

 
Tantitoni kalitesi ve görselliğiyle henüz tanışmayanınız varsa, çok şey kaybetmişsiniz demektir. Birçok AVM’ de bulmak mümkün..
Ürünlerini,özellikle de termosunu şiddetle tavsiye eder, mutlu hafta sonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3.6]

Toplam Ziyaret: 3528 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/