Tarkan Harbiye Konseri 2015

tarkan_konseri

Vatandaş olarak zorlu bir dönemi atlatırken azıcıkta olsa eğlenmemizi sağlayacak bir yazıyla hepinize günaydın 🙂

Harbiye Açık  Hava Konserleri desem aklınıza ilk kim gelir? Ben hiç düşünmeden Tarkan derim.

tarkan_konseri
Tarkan Harbiye Konseri

Tarkan benim için gelmiş geçmiş en mühim sanatçılardandır. Belki tarzı size uymaz, eğlenmezsiniz ama eminim ki o adamın yeteneğini kimse yadsıyamaz. Bu sene Eylül ayının 1’nde ben Harbiyedeydim. Daha önce iki kere izlemiştim Tarkan’ı ama sanırım bu en en en iyisiydi 🙂  Yani Tarkan sahneye çıkmadan kalp krizi geçirmedim ya benden mutlusu yok. Öyle muazzam ki gözümde kesin bir gün heyecandan bayılıp kalacağım:))

tarkan_konseri
Tarkan Harbiye Konseri

Saat 21:00 da ki konser yarım saat gecikmeyle başladı. Başlarda herkese göbek attırmak isteyen Tarkan  baya baya coşturdu:)  Yani birden bir bakıyorsunuz sahnede ki sanatçı öyle kıvrak hareketler yapıyor ki  vay be diyorsunuz içinizden:) Daha sonra Erkan OĞUR  ve ekibi çıktı sahneye. Tarkan ile beraber müthiş bir gösteri  sundular.  Bu kısımda 7 şarkı söyledi Tarkan ve bir kez daha “sadece pop sanatçısı” olmadığını göstermiş oldu bizlere. Konser boyunca 3 farklı kıyafetle karşımıza çıktı.

tarkan_konseri
Tarkan Harbiye Konseri

Bilet fiyatlarına gelecek olursak

50TL, 80 TL, 112TL olarak artıyor. Biletixte satışa sunulduğu ilk anda hemen bitiyor. Ben ilk açıldığında alamamıştım mesela. Ve son olarak Tarkan’ı neden seviyoruz? Çünkü o bizim acılarımızı bizimle yaşayan biri. 

tarkan_konseri
Tarkan Harbiye Konseri

9-13 Eylül konserleri şehitlerimize saygıdan dolayı ertelendi. Bileti olanlara duyurulur.

Barışın topraklarımız üzerinde olacağı yeni bir hafta dileğiyle:)

 

 

Not: Bazı fotograflar internetten alıntıdır.

Toplam Ziyaret: 1824 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

One thought on “Tarkan Harbiye Konseri 2015

  1. Türkiye’nin alternatifi olmayan tek starı. Erkek vokal olarak tabi. Sevmeyeni olabilir ama onun gibi bir ses daha gelmez. Sadece ses değil, yorum sahne, her tarz müziğe uyum. Tam anlamıyla star. Allah sadece boydan almış ama herşeyi fazla fazla vermiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir