Hediye Önerisi Tatlimo 

Herkese merhaba 

Bu hafta sizlere çok sevdiğim bir siteden bahsetmek istiyorum. Öncelikle söylemeliyim ki hediye almayı çok seven bir ülke olduğumuzu düşünüyorum. Hediyelerin insanları yakınlaştırıp, daha kuvvetli bağlar yarattığını düşünenlerdenim. Bu nedenle bir hediye önerisinde bulunmak istedim. 

Peki sizlere bahsetmek istediğim site nedir? Tatlımo.com

Bu site de alışılmışın dışında truf, makaron  yada çikolata kaplı meyve sepetleri gönderebiliyorsunuz. 

İster kurumsal hediyelerde , ister doğum günü ve kutlamalar da kullanabilirsiniz . Tek yapmanız gereken gönderim amacını seçip,  göndereceğiniz şehire gönderim olup olmadığını dikkate almanız. Çünkü tatlimo’nun en güzel farklılığı ürünler günlük üretiliyor ve o şekilde kargoya veriliyor.  Bazı ürünlerde şehir dışına gönderim yapılamıyor çünkü şubesi olmayan şehirlere teslimat süresinde tazeliğini kaybedebiliyor.

Kendi sepetim dışında sizler için sitelerinden de bir kaç sepet örneği seçtim. Fiyatları 40 TL ile 200 Tl arasında sipariş ettiğiniz sepete ve türe göre değişiyor. 

Peki güzel hediyelere örnekler vermem gerekirse 

enfeso-308

macaron-seti-292

Bu güzel hediyelerden birini seçerseniz, güzel bir mesaj kartı ile gönderim yapabilirsiniz. 

pembe-aski-325

meyo-352

Güzel meyveli ve gerçek çikolatalı güzel lezzet sepetlerini gönderim yaparsanız kaliteli ürünler göndereceğinizi bilmenizi isterim. Hepsini denemiş biri olarak hepsinin çok güzel olduğunu söyleyebilirim. 

Sevgiler 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1852 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: