Tefal Nutricook Düdüklü Tencere

Selamlar

Bugün size memnun olmadığım bir üründen bahsedeceğim. Yaklaşık 6 yıl önce düdüklü tencere almak için alışverişe çıktığımızda, çevremde ki herkesin Tefal’inkini al bak, şöyle iyi, böyle güzel” demeleri sonucu doğrudan Tefal mağazasına gittik. Çevremdekiler Clipso modelini övdükleri için o modellere bakarken satıcının “en son modeli Nutricook, Clipso’dan çok daha iyi, bla bla bla ” diyerek anlatması sonucu 8 lt Nutricook aldık çıktık. Hem de 500 tl’ye

düd
Tefal Nutricook Düdüklü Tencere

Bir kere tencere çok büyük. Yıkamak için lavaboya sığdıramıyorsunuz. Bu yüzden onunla yemek yapacağım zaman “aman bir de bunun yıkaması var” diyorum ve vazgeçiyorum. Neden o kadar büyük aldığımızı söyleyeyim. Yoktu çünkü küçüğü. Sonradan ürettiler. Çok kalabalık aileler için olabilir belki de bize fazla büyük geldi.

4886843
Tefal Nutricook Düdüklü Tencere

  Bu saati. Çok farklı melodilerle yemeğin pişip pişmediğini anlatıyor ve ayarlayabiliyorsunuz. Alarm sesleri çok güzel ama 🙂

çiğ
Tefal Nutricook Düdüklü Tencere

 Benim alma kararı vermeme sebep işte bu cümle oldu. Yani satıcının “yiyeceklerin besin değerini korur” cümlesi bana “tamam” dedirtti.

Amma velakin arkadaşlar mesela kuru fasulye pişirdim,fasulyelerle yemeğin suyu özümsenmemiş, tatsız tutsuz bir şey oldu. Eti pişirdi ama öyle çok kısa zamanda falan pişirmedi. Sonra saati bozuldu (benim hatamdı, bulaşık makinasında kapağını yıkarken çıkarmayı unutmuşum). Serviste tamir ettiler ama bir daha hayır gelmedi.

Benim deneyimlerim böyle. Tavsiye etmiyorum şahsen. O kadar para vermeyin.

Sevgiler………

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 22 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 6081 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 4 yorum “”

  1. Tefal çok sevdiğim bir markaydı. Ancak hem ürünleri artık çok pahalı hem de yeni ürün adı altında gerçekten kullanışsız ürünler çıkartıyorlar. Bu kadar alternatif marka varken Tefal biraz daha iyi ARGE yapmalı bence.

  2. Selam. Ben Kenan. Nutricook kullaniyorum yillardir. Hicbir sorun yasamadim. Herkese tavsiye ederim. Kuru fasulye ile ilgili deneyiminiz sanirim sizden kaynakli olabilir. yoksa ben defalarca yaptim mukemmel oluyor. Hic boylesini baska bir cihazda yapamadim.
    Fasulye icin malzeme ve sira cok onemli malum. Selam ve saygilar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/