Skin by Ann Webb – Temiz İçerikli, Aydınlatıcı Temizleyici

clinicals skin by ann webb

Skin by Ann Webb – Temiz İçerikli, Aydınlatıcı Temizleyici

Merhaba ,

Bugün sizlerle süt kıvamında olan bir temizleyiciden bahsedeceğim. Süt kıvamında dedim diye bu kıvamı sevmeyenler burun kıvırmasın. Zira bende süt kıvamını sevmememe rağmen bu ürünü severek kullandım. Çünkü diğer süt kıvamlı ürünler gibi kuru cildi pamukla silmek şeklinde bir kullanımı yok. Gayette ıslak yüzümüzü ovalaya ovalaya kullanıyoruz.

skin by ann web
Skin by Ann Webb

Marka temiz içerikli bir marka olduğu için tercih etmedim sadece. Cildi aydınlatma vaadi olan ürünlere dayanamıyorum. O nedenle satın almak istedim. Ancak baştan söylüyorum ki kesinlikle aydınlanma özelliğini farketmedim. Ürünü ıslak cildinize az miktarda uygulayıp masaj yapıyorsunuz. Öncesinde iyice çalkalamayı unutmayın. Zira ilk zamanlar ürünün sıvı ve katı formu tam karışmamış olabilir. Zamanla kıvamını buluyor. Yumuşak bir nane şekeri kokusu var ve ben kesinlikle bir ferahlık hissi aldım diyemem. Tatlı bir koku.

temiz içerikli temizleyici
Skin by Ann Webb

Ürünün içeriğinide yukarda göstermiş olalım. Benim bu üründen yana en büyük korkum aydınlatıcı özelliği ile acaba cildimde kuruma yapar mı sorusuydu. Fakat ürünün bırakın kurutmasını, 30 dakika cildinizde tutup, nem maskesi olarak bile kullanmak mümkün. Hiç böyle temizleyici duydunuz mu siz? Çok şaşırtıcı ama doğru. Cildime nem maskesi olarak kullandığım zaman çok tatmin etti. Bence çok da pahalı olmayan bu ürüne şans verebilirsiniz. Hem kuru hem yağlı ciltler kullanabilir. yasamdukkani.com ya da lilakutu.com sitelerinde satıldığını gördüm. Ben yasamdukkani.com’ dan satın almıştım ama tekrar almak istediğim zaman artık orada satılmadığını gördüm. Ama başka çeşitlerine de şans vermek istiyorum.

Kullananlarınız varsa ,sizin izlenimlerinizi de bekliyorum…

Haftaya görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1746 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com