Testerlar Nasıl Kullanılır?

Merhabalar

Yeni bir yılın hepimize güzellikler getirmesini dileyerek başlamak istiyorum yazıma. Umarım hepimiz için harika bir yıl olur.

Bugün farklı bir konudan bahsetmek istiyorum sizlere. Şimdiye kadar benim yanlış kullandığım testerlardan bahsedeceğim. Kiehl’s markasını duymuşsunuzdur sanırım. Aslında New York’ta bir eczane iken kendi geliştirdikleri formüllerle 1800’lü yıllardan beri kozmetik sektöründe yer alan bir firma ve ürünlerine çok güveniyorlar. Ankara, İstanbul gibi büyükşehirler de şubeleri var . Çok yaygın değil gözlemlediğim kadarıyla. Geçenlerde 365 AVM’ye gittiğimde Kiehl’s’in mağazasına uğradım. Satış Danışmanı bayan bana bir sürü tester verdi bana ve “nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz değil mi?” dedi. Bu soru baştan çok saçma geldi. “Biliyorum tabi daha önce çok kullandım” dedim.

Bunun üzerine kızcağız “o zaman köşesinden iğneyle delmeniz gerektiğini biliyorsunuz . Çünkü insanların çoğu açma yerinden yırtıp kullanıyorlar bu yüzden çok çabuk bitiyor, kuruyor” dedi. O zaman “aaa aslında bilmiyordum” dedim. Yani cahilliğimi de gizlemem:))) 

kihls4
Testerlar Nasıl Kullanılır?

Ve verdiği testerı köşesinden iğne ile minicik delip öyle kullandım. Neredeyse 2 hafta kullandım bir testerı. Böyle çok verimli oldu. Ben de benim gibi bilmeyenler olabilir diye düşünerek size anlatmaya karar verdim.

Böylece ürünün işe yarayıp yaramadığını uzun süreli kullandığımız için daha iyi anlayabiliyoruz.

Şimdilik hoşçakalın, sevgiyle kalın.

 

Toplam Ziyaret: 1247 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir