Testerlar Nasıl Kullanılır?

Merhabalar

Yeni bir yılın hepimize güzellikler getirmesini dileyerek başlamak istiyorum yazıma. Umarım hepimiz için harika bir yıl olur.

Bugün farklı bir konudan bahsetmek istiyorum sizlere. Şimdiye kadar benim yanlış kullandığım testerlardan bahsedeceğim. Kiehl’s markasını duymuşsunuzdur sanırım. Aslında New York’ta bir eczane iken kendi geliştirdikleri formüllerle 1800’lü yıllardan beri kozmetik sektöründe yer alan bir firma ve ürünlerine çok güveniyorlar. Ankara, İstanbul gibi büyükşehirler de şubeleri var . Çok yaygın değil gözlemlediğim kadarıyla. Geçenlerde 365 AVM’ye gittiğimde Kiehl’s’in mağazasına uğradım. Satış Danışmanı bayan bana bir sürü tester verdi bana ve “nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz değil mi?” dedi. Bu soru baştan çok saçma geldi. “Biliyorum tabi daha önce çok kullandım” dedim.

Bunun üzerine kızcağız “o zaman köşesinden iğneyle delmeniz gerektiğini biliyorsunuz . Çünkü insanların çoğu açma yerinden yırtıp kullanıyorlar bu yüzden çok çabuk bitiyor, kuruyor” dedi. O zaman “aaa aslında bilmiyordum” dedim. Yani cahilliğimi de gizlemem:))) 

kihls4
Testerlar Nasıl Kullanılır?

Ve verdiği testerı köşesinden iğne ile minicik delip öyle kullandım. Neredeyse 2 hafta kullandım bir testerı. Böyle çok verimli oldu. Ben de benim gibi bilmeyenler olabilir diye düşünerek size anlatmaya karar verdim.

Böylece ürünün işe yarayıp yaramadığını uzun süreli kullandığımız için daha iyi anlayabiliyoruz.

Şimdilik hoşçakalın, sevgiyle kalın.

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1243 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/