Thalia BB Cream

Thalia BB Cream

Merhaba,

Ciltte ağırlık yapan, maske gibi duran ten ürünlerinden hoşlanmıyorum. Cildimde şuan için aşırı kapatıcı gerektiren bir cilt problemi yok. Fondötenlerden sonra BB kremler, CC kremler girdi hayatımıza. Fakat çoğunun fondötenden çok farkı olduğunu düşünmüyorum. Sizde benim gibi hafif yapılı ürünler arıyorsanız Thalia Natural Beauty BB krem yorumumun devamı okumalısınız.

Thalia  BB kremin 2 tonu bulunuyor. Bendeki en açık olan Light BB kremi. Paraben İçermiyor, B5 ve Vitamin E katkılı ve Türk malı.

Thalia BB Krem
Thalia BB Krem

Ürün neleri vaadiyor ve hangi vadlerini karşılıyor beraber inceleyelim.

– Cilt rengini eşitler.

– Pürüz ve çizgileri gizler.

– Sağlıklı bir ışıltı verir.

– İpeksi his verir.

– Dış etkenlere karşı korur.

– Uzun süre nem sağlar.

Cilt renginizi dengelemede başarılı, pürüz ve çizgileri gizleme özelliği yok. Renkli ve hafif formüllü bir nemlendirici krem tarzında. Sarı alt tonlu. Bildiğiniz BB kremlerle arasında büyük fark var. Kapatıcılık istiyorsanız bu ürün size göre değil. Hassas karma bir cildim var. Herhangi bir alerjik durum, sivilcelenme yaşamadım. Yapısı hafif cildimde yağlanma yapmadı. Ama ben mutlaka üzerine transparan bir pudra kullanıyorum. Malum havalar ısındı ve cilt yapımız bu dönemde parlamaya daha meyilli oluyor. Cildime ışıltı veriyor ve nemlendiriyor.Çok güzel bir kokusu var fakar biraz fazla yoğun. Yani bana göre ürün, pürüz ve çizgileri gizleme özelliği dışındaki tüm vaadlerini karşılıyor.

Thalia BB Cream
Thalia BB Cream

Ürün elime geçipte ilk sıktığımda çok şaşırdım çünkü en açık ton olmasına rağmen çok koyu renkliydi. Fakat cildime yaydığımda öyle olmadığını gördüm. Çok hafif yapılı ve yaydığınızda o renk olmuyor.Fiyatı kendi sitesinde 29,90. Yani uygun fiyatlı bir ürün. Ayrıca 50ml olmasıda artı yönlerinden biri.

Cildimde ağırlık yapmasın, belli bile olmasın, sadece cilt tonumu dengeleyip ışıltı kazandırsın diyor kapatıcılık aramıyorsanız benim tvsiye edebileceğim bir ürün. Bence şans verilmeli.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

 

Yazar Hakkında:

B.Gözde İlter

Merhaba ben Gözde 1983 doğumlu, evli ve bir erkek çocuk annesiyim. Eskişehir’de yaşıyorum, aslan burcuyum. İşletme Lisans mezunuyum. Çalışma hayatımı hamilelik planladığımızda bıraktım. En son bir hastanede insan kaynakları uzmanı olarak çalıştım. Dışarı dönük,neşeli,gezmeyi ve hayatı yaşamayı seven biriyim.  www.pudrakokusu.com blogunun sahibiyim. Daha çok makyaj ve cilt bakımı konularında yazılar paylaşacak olsamda, zaman içerisinde farklı konularla da karşınızda olabilirim. Bu platforma yazmaktan mutluluk duyuyorum.

Sevgiler…

Toplam Ziyaret: 2474 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 2.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir