The Balm Bahama Mama Bronzer Kullanım Alanları

the_balm_bahama_mama

The Balm Bahama Mama Bronzer

Çok sevdiğim bir marka ve çok sevdiğim bir ürünle herkese Merhaba!

Bugün sizlere The Balm markasına ait Bahama Mama Bronzerdan bahsedeceğim,aynı zamanda da kullanım alanlarından..Zaten bu markayı çoğu kişi biliyor ve bir şekilde kullanıyor..

Gelelim Bahama Mama hakkında bilgilere 🙂 Bilindiği üzere The Balm markasının genel olarak bir tozutma sorunu var. Fakat ürünlerin kalıcılığı ve pigmentasyonu oldukça iyi olduğundan bu sorunu gözardı ediyoruz. Amerika dan ithal bir ürün ve Gratis mağazalarında bulabiliyoruz.Fiyatı biraz yüksek gelse de,indirim zamanlarında daha uyguna bulabilmek mümkün.Paraben içermiyor ve rengi,resimde de gördüğünüz gibi tam kahverengi.İçinde kızıllık ya da ışıltı yok. Tüm gün boyunca sürdüğünüz şekilde kalıyor. İçerisinde aynası bulunması da kullanım açısından bizlere kolaylık sağlıyor.

the_balm_bahama_mama

 Bahama Mama Bronzer’ın kullanım alanlarını incelersek;

1) Öncelikle özel günlerde yaptığım makyajda altına baz uygulayarak yüzüme kontur yapıyorum. Kontur nedir derseniz, yüzümüzde arka planda kalmasını istediğimiz yerleri koyultup, ön plana çıkmasını istediğimiz bölgeleri açık renk yapmak. Sonrasında sabitlemek amacıyla üzerine transparan bir pudra uyguluyorum.

2) Günlük makyajımda dikkatli bir şekilde allık olarak uyguluyorum. Eğer fazla kaçarsa, çamur gibi durma ihtimali olabiliyor. Kararında sürüldüğünde doğal ve mat bir bronzluk veriyor.

3) Yine günlük yaptığım göz makyajımda gölgelendirme işlemi için kullanıyorum. Mat olması bu konuda bana avantaj sağlıyor.Açık renk ve mat olan herhangi bir farla karıştırıyorum.

Konuyla alakalı incelemem bu şekilde. Haftaya görüşmek dileğiyle 🙂

Toplam Ziyaret: 11804 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 19 Ortalama: 3.3]

22 thoughts on “The Balm Bahama Mama Bronzer Kullanım Alanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir