The Balm Batter Up Kalem Far

The Balm Batter Up Kalem Far

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlerle çok sevdiğim bir The Balm ürününü paylaşmak istiyorum. The Balm ın sanırım en çok sevilen ürünleri aslında paletleri ve aydınlatıcı. Ben de markayı seviyorum o yüzden yeni ürün geldiğinde heyecanlanıp meraklanıyorum. The Balm Batter Up Kalem Far serisi de geldiğinde merak etmiştim ve hemen testerlarını denemiştim. Çok fazla renk çeşidi olmasa da olan renkler her zaman gidecek renklerden oluşuyor.

The Balm Batter Up Kalem Far

Benim renk seçimim çok kararsız kalsam da Moonshot renginden yana oldu. Genelde bu tonları çok seviyorum ve rahat kullanıyorum. Kapaklı bir ambalajı mevcut The Balm Batter Up Kalem Farın. Alt kısmından çevirerek kalem farı açıp kapatabiliyorsunuz. Extra bir kalemtraşa gerek yok. Sürüşü çok rahat ve yumuşak. Ayrıca The Balm Batter Up Kalem Farın kalıcılığı da gayet başarılı. Sürdükten çok kısa bir süre sonra sabitleniyor ve yerinden oynamıyor.

The Balm Batter Up Kalem Far

Açıldıktan sonra 24 ay içinde tüketilmesi gerekiyormuş bu ürünün. Fiyat olarak 30 küsürdü ama indirim zamanı yarı fiyatına gibi bir fiyata almanız mümkün.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 314 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/