The Balm Cabana Boy Blush

Herkese merhaba 

Allık sevenler  ve sevdiği halde kullanmayanlar el kalırsın, allıklara aşık olanlardan ama günlük makyajında allık kullanmayanlardan  ihmal edenlerden biri de benim maalesef 🙁 Bugün de size uzun zamandır elimde olan ama ihmal ettiğim The Balm Cabana Boy Blush ‘dan bahsedeceğim.Bu güzelliği nasıl ihmal etmişim bilmiyorum 🙁
THE BALM CABANA BOY BLUSH
THE BALM CABANA BOY BLUSH

The Balm markasını seviyorum normal fiyatlarını pahalı bulsam da indirimde ürünlerini alıp kullanmayı seviyorum. Fiyat performans ilişkisini başarılı buluyorum özellikleri allıkları ve far paletlerine aşığım. İndirim zamanı Gratis de The Balm standına yaklaşmak ve bir şeyler kapmak zor olsa da gözüme kestirdiğim ve almalıyım dediğim bir kaç parça var tabi ki.

THE BALM CABANA BOY BLUSH
The Balm Cabana Boy Blush

Uzun zamandır pembe-mürdüm tonları bir allık istiyordum ve bu allığı buldum. O kadar doğal ve sade duruyor ki her türlü makyaja yakışır diye düşünüyorum.

THE BALM CABANA BOY BLUSH
The Balm Cabana Boy Blush

 İçinde ışıltılar yok ama mat da bir allık değil. Yumuşacık bir dokusu var ve tasarımı zaten herkesin olduğu gibi benim de favorim. Kapağındaki retro tarza benzettiğim resim harika. Ayrıca mıknatıslı ve aynalı kapak  tasarımı da ürünün daha kaliteli durmasını sağlıyor ayrıca BALM bacımızın sözü de çok doğru : ” ÇOK ERKEK AZ ZAMAN ” bu allığı sürdüğümde mutlaka birilerinden iltifat aldığım doğrudur.

THE BALM CABANA BOY BLUSH
The Balm Cabana Boy Blush

Tek seferde renk veriyor o nedenle de azar azar uygulamak lazım ne olur ne olmaz. Ben azar azar uyguluyorum ve çok az kullanmayı tercih ediyorum. Bu şeklide daha doğal duruyor.

THE BALM CABANA BOY BLUSH
The Balm Cabana Boy Blush

Rengi pembe- mürdüm arası dediğim gibi, kalıcılığı 8 saat ben genelde tazelemiyorum ve geldiğimde az da olsa kalıyor tenimde tamamen silinmiyor.Yapısını duruşunu çok beğendiğim The Balm Cabana Boy Blush  ile ilgili yorumlarım bunlardı. İçinizde kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Bana önerebileceğimiz başka The Balm ürünü var mı ? 

Kendinize iyi bakın görüşmek üzere :)
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1986 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. Allıklarını hiç kullanmadım. mary lou, nude dude palet ve put a li on it far bazını kullanıyorum. Hepsinden çok memnunum. Şu sıra bronzerını almayı düşünüyorum. Yorumların için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com