The Balm Instain Allık – Swiss Dot

Merhaba,

Bugün sizlerle bir süredir kullandığım ve çok sevdiğim uygun fiyatlı allıklardan biri olan The Balm Instain Allık – Swiss Dot’ u paylaşmak istedim.

the-balm-instain-allik-swiss-dot
The Balm Instain Allık

Şeftali rengi sevenler buraya 🙂 Özellikle yazın bronz tene bu allık gerçekten yakışsa da kışın da kullanımı sayesinde benim favori renklerimden biri oldu. 

Ben The Balm ambalajlarını çok eğlenceli buluyorum ve çok seviyorum. Bu ürünün ambalajı da diğerleri gibi çok şirin. Kutusu mıknatıslı gibi ve aynası var. Yine bu allık ambalajı da beni benden alan The Balm ürünlerinden.

Allık biraz tozutuyor ve pigmentasyonu yüksek. Çok az ürünle yanaklarınıza şeftali tonunu çok rahat verebilirsiniz. Kalıcılığı da bence gayet iyi.

Tüm Gratis mağazalarından bu ürünü satın alabilirsiniz. 5.5 gr’lık bu allık indirim zamanları bayağı bir uyguna gelebiliyor.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylacağım. Takipte Kalın 😉 Görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 2104 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/