The Balm Mama Bronzer

Günlük makyajında bronzer kullananlar el kaldırsın lütfen:) Hatları çok belli olmayan biraz yuvarlak hatlı bir yüzüm var bu nedenle de günlük hayatımda olmasa da özel zamanlarda kontürleme işlemi yamaya çalışıyorum.Bunu da çoğu bayanın yaptığı gibi bronzer kullanarak yapıyorum. Genel olarak da yaptığım kontür işlemi  yakın çevrem tarafından beğeniliyor. Bugün de size son zamanlarda kontür işlemi yaparken kullandığım ve favori bronzerim diye adlandırdığım The Balm Mama Bronzer ‘dan bahsetmek istiyorum.

THE BALM BAHAMA MAMA BRONZER
The Balm Mama Bronzer

The Balm ürünleri bildiğiniz gibi sadece Gratis mağazaların da satılıyor. Far paletleri ve allıklarıyla meşhur olan bu markasının ambalaj tasarımını da oldukça başarılı buluyorum. Bu da markanın bildiğim iki bronzerinden biri ve bence en başarılısı.

THE BALM BAHAMA MAMA BRONZER
The Balm Mama Bronzer

İçinde turunculuk, ışıltı vb bir şey içermeyen soğuk alt tonlu bir bronzer olan  Bahama Mama bence hem açık tenlilerde hemde orta koyulukta ki ciltlerde oldukça güzel duruyor ve içinde turunculuk içermediği için de oldukça doğal ve sağılıklı  bir görüntü ortaya çıkarıyor.

THE BALM BAHAMA MAMA BRONZER
The Balm Mama Bronzer

Diğer The Balm ürünleri gibi Bahama Mama Bronzerda oldukça piğmentli, tek seferde renk veriyor ve tozutma problemi de oldukça az. Ben genellikle kontür yapmak için kullansam da göz makyajında katlanma bölgesini vurgulamada kullanmak için de harika bir ürün oluyor.

Benim bayılarak kullandığım The Balm Mama Bronzerı hepinize öneririm. Özellikle indirim dönemlerinde almanızı tavsiye ederim. O zaman fiyatı 25-30 tl arasında oluyor.Benim bu ürünle ilğili söyleyeceklerim bu kadardı sizin favori  bronzeriniz hangisi bahama mamayı denediniz mi yorumlarınız neler 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 4]
Toplam Ziyaret: 960 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com