The Balm Mary Lou Manizer Aydınlatıcı

Herkese yeni bir yıldan merhaba!

Yazıma geçmeden önce yeni yılın herkese şans, mutluluk, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum. Umarım hayallerinizin gerçekleştiği güzel bir yıl olur! Bu yazımda da 2015 yılında çok severek kullandığım hatta favorilerim arasında diyebileceğim bir ürünü ele alacağım. Kendisi ayrıca The Balm markasının en popüler ürünlerinden birisi : Mary Lou Manizer Aydınlatıcı. 

Mary Lou
The Balm Mary Lou Manizer Aydınlatıcı

Aslında ten makyajımda mat bitişi severim, simli parlak şeylerden kaçınırım ancak çok fazla aydınlatıcı kullanım örnekleri karşıma çıkınca daha fazla dayanamadım ve bir Gratis indiriminden bu aydınlatıcıyı aldım. Aydınlatıcılar kararında uygulandığında yüzü daha sağlıklı ve aydınlık gösteriyor. Kaş altlarına, elmacık kemiklerine, burna, dudak üstlerine ve çenenize uygulayabilirsiniz. Ayrıca göz altına uygulandığında da daha sağlıklı bir görünüm elde ediliyor. Ben elmacık kemiklerime, dudak üstüne ve kaş altlarıma uygulamayı tercih ediyorum. Ayrıca Real Techniques Setting Brush’ı bu aydınlatıcıyı uygulamak için kullanıyorum ve bu iş için kullanımını başarılı buluyorum. Yelpaze fırçalarla çok daha güzel uygulandığını söylüyorlar ancak henüz deneme fırsatım olmadı. 

real techniques
The Balm Mary Lou Manizer Aydınlatıcı

Mary Lou Manizer şampanya tonlarında bir aydınlatıcı. Gördüğünüz gibi aydınlatıcı kelimesinin hakkını veriyor içerisindeki parıltılar ile 🙂 Pigmentasyonu yüksek bir ürün, bu nedenle fırçayı daldırıp bol bol alırsanız her an disko topuna dönebilirsiniz. Çok uygulandığında gözeneklere de dolma yaptığından pek hoş durmayabilir. Bu nedenle fırçanın ucuyla alıp, pıt pıt şeklinde yüzüme uyguluyorum. Böylelikle doğal bir bitiş elde ediyorum.

marylou

Altın-şampanya rengine hayran olmamak elde değil 🙂 Sağlıklı bir ışıltı isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği bir ürün. 

marylou
The Balm Mary Lou Manizer Aydınlatıcı

Bu ürünü Gratis indirimlerinde yaklaşık 29 TL gibi bir fiyata alabilirsiniz. Fiyatını hakeden bir ürün çünkü hiç bitmeyecek bir gramaja sahip 🙂 8.5 gr’lık bir ağırlığa sahip ve oldukça az kullanıldığını düşünürsek ömürlük bir aydınlatıcı diyebiliriz. Ayrıca içeriğinde paraben içermemesi de oldukça güzel. Sizin de bu ürün hakkında yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Görüşmek üzere,

Mutlu yıllar!

Toplam Ziyaret: 18718 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 43 Ortalama: 3]

One thought on “The Balm Mary Lou Manizer Aydınlatıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir