The Balm Meet Matte Likit Mat Ruj Loyal

Mutlu haftalar,  rujlar makyajda en sevdiğim objelerden biri.“ The Balm Meet Matte Hughes Likit Mat Ruj “ serisi bu konuda önde gelen popüler markalardan biri.

Günümüzde pek çok kozmetik firma mat rujlar üretiyor, elbette içlerinde çok başarılı olanlar da var ama en iyilerden biri The Balm. Renk skalası çok olmamasına rağmen farklı tonlarda ihtiyacınızı karşılayacak renkler var. Benim favorim daha kahve alt tonlu bir kırmızı olan “Loyal”.

The Balm Meet Matte Hughes Likit Mat Ruj
The Balm Meet Matte Hughes Likit Mat Ruj

Seride ki diğer rujlar gibi yapısı muazzam. Yapış yapış durmuyor ve kuruduktan sonra çizgi çizgi bir görüntü oluşturmuyor. Daha iyi bir yapı elde etmek için ruju uyguladıktan sonra alt ve üst dudağı birbirine temas etmeden sadece kurumasını bekleyin.

The Balm Meet Matte Hughes Likit Mat Ruj
The Balm Meet Matte Hughes Likit Mat Ruj

Daha sağlam bir görüntü oluşacaktır. İçeriği mentollü gibi olan bu rujlar yapısı gereği dudakları çerçevelerken çok yardımcı oluyor. Kalıcılığı yemek yemediğiniz sürece gayet iyi. Ama bir şeyler yedikten sonra özellikle dudağın iç kısımları silik silik oluyor bu yüzden de tazelemeniz gerekebilir. Fiyatı 35 tl olan bu rujlar indirim zamanı 21 liraya kadar düşüyor. En azından bir rengini alıp kullanmanızı tavsiye ederim.

Toplam Ziyaret: 1321 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 3.4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir