The Balm Meet Matte Nude Far Paleti

Mutlu haftalar:) Popüler markanın bir far setiyle başlayalım bu haftaya. The Balm Meet Matte Nude far paleti makyajı yapacağım zaman elime geçen ilk far bu set oluyor. Balm ürünleri bir kısım kozmetik ürünlerine göre fiyat olarak biraz daha yüksek olduğunu biliyoruz. Bakalım bu far fiyatını karşılıyor mu?

The Balm Meet Matte Nude

9 farklı renkten oluşan bu palet tamamıyla mat yapıda. Pigmentinin yüksek oluşuyla da ikinci kata geçmenize gerek kalmıyor tabii ki koyu renkler için. Matt Malloy  ve Matt Lombardii palette ki açık renkler. Ben bunları göz kapağı altı için ışıltı verirken kullanıyorum. Matt Garcia ve Matt Singh favorim. Biri kahve tonlu diğeri gülkurusu olan bu renkleri kombinlemek hoşuma gidiyor. Farlar tozutma yapmıyor ama dikkatli sürmekte fayda var. Soğuk tonlu renklerden oluşan palette diğer paletler gibi kocaman bir ayna var. En güzel yanı hızlıca makyaj yapmanız gerekirken işinize kolaylık sağlıyor oluşu. Mıknatıslı kapağı sayesinde de açılıp dökülme riski daha az. Ufak darbeler sonucu zedelenebiliyor o yüden ben far paletine gözüm gibi bakıyorum.

The Balm Meet Matte Nude

Farların boyutları da diğer setlerdekine oranla daha büyük. Galiba herkes çok sever bol bol kullanalım diye düşünmüşler. Gelelim esas soruya. Fiyatı ne kadardı? İndirimsiz hali 100 liraya yakın. Güzel bir indirime denk gelirseniz  de 55-60 liraya almanız mümkün. Çok heves edip indirim de almıştım ama bence olması gereken halinden biraz fazla bir değer biçilmiş. Tercih size kalmış.

İyi tatiller

Toplam Ziyaret: 1211 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir