The Balm Mont Balm Far Paleti

The Balm Mont Balm Far Paleti

Herkese merhaba

Bugün sizlere benimde severek kullandığım The Balm markasının Mont Balm far paletinden bahsedeceğim herkese keyifli okumalar …

Mont Balm far paleti içerisinde birbirinden güzel  4 farklı renkte far bulunmaktadır. Bu far paletinin içerisinde bulunan renklerin isimleri kayak merkezlerinde esinlenerek konulmuştur, ilk duyduğumda bana da ilginç gelmişti sonra farların isimlerini araştırdım. Farların isimleri Aspen (Amerikanın en ünlü kayak merkezlerinden ),  Cortina (İtalya kayak merkezi), Zermatt (İsviçre kayak merkezi ) son olarakta  Whistler ( Kanada kayak merkezi ) Bana ilginç gelen bu bilgiyi sizlerle paylaştıktan sonra palet içeriğine geçelim .

The Balm Mont Bar Far
The Balm Mont Bar Far

Farların renkleri daha çok kış mevsimine uygun olmakla birlikte doğal makyajınızda kullanabileceğiniz renkler aynı zamanda iddaalı makyaj yapacağınız zamanda kullanabilecek renklere sahip bu palet benim severek kullandığım The Balm markasına ait paletlerdendir .

Palette bulunan renkler, Aspen rengi ışıltılı  bordo, cortina mat  krem renkte, zermaat  rengi  ışıltılı koyu gri, Whistler rengi ise ışıltılı bej .

The Balm Mont Balm
The Balm Mont Balm

Genel olarak yorumlamam gerekirse; Pigmentasyonu güzel far bazı ile kullanıldığında dahada uzun  süre kullanabilirsiniz. Hafif tozutma yapıyor her far ve far paletinde olduğu gibi. Çantanızda taşınabilir oldukça ideal  bir boyutta. Çok fazla far kullanmıyorum diyorsanız bu far paletini alıp hem gündüz hem gece makyajlarında kullanabilirsiniz. Bu far paletine Gratislerde bulabilirsiniz far paletin fiyatı indirimsiz olmasına rağmen uygun fakat indirim zamanı daha da uyguna satın alabilirsiniz .

 

Yazar Hakkımda

Ben İzel, Make-up ve cilt bakımı ile ilgili her şeyi araştırmayı denemeyi seven bir bayanım. Son zamanlarda kendim ile ilgili fark ettiğim bir şey daha var. Oda deneyip kullanıdğım ürünler hakkında sosyal medya ve blogum yoluyla sizlerle paylaşmak. Bu beni oldukça mutlu ediyor ve bende mutlu olduğum şeyi sürekli olarak takip edip yenilikleri inceleyip tazeliyorum. Blogumu ve sosyal medya hesaplarımı açmamda ki amaç bu şekilde .Sosyal medya hesaplarım @kozmetikdefterim blogum : Kozmetik Defterim

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1767 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKonuk Yazar

Yazar Hakkında

(33 yazısı var )

Sizlerde Konuk Yazar olarak yazılarınızın yayınlanmasını isterseniz bizlere info@bloggerlarpaylasiyor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: