The Balm Mont Balm Far Paleti

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle The Balm Mont Balm far paletini konuşmak istiyorum. The Balm ürünleri sadece Gratislerde satılıyor. 

Karton ambalajlarına rağmen oldukça dayanıklı buluyorum The Balm ürünlerini. Kompakt fondotenleri hariç 🙂 Zaten o fondotenler de karton ambalajlı değil. Üründe 4 renk mevcut.

the balm mont balm palet
The Balm Mont Balm Far Paleti

Zermat rengi ışıltılı bir zümrüt yeşili. Çok hoş smokey makyajlar yapılabilir kendisi ile.

Aspen rengi ise paleti alma sebebim. Muhteşem bir renk gibi durmuyor mu ambalajda sizce de?

Whistler rengi diğer iki renge göre daha açık bir renk. Tek başına sürüp dağıtmak için sevdiğim bir ton. Aydınlık tonları da tek başına sürmeyi seviyorum.

Cortina rengi göz kapağında renk eşitliği sağlamak için kullanışlı.

the balm mont balm far paleti

Renk ve ambalaj olarak beğensem bile farların pigmentasyonunu sevmiyorum. Elimle bolca sürdüğüm zaman pigmentasyon yukarıda olduğu gibidir. Yine de far fırçası ile göz kapağımda uygulama yapınca hiç böyle renk vermiyor. Renk uçuyor. Karıştırma yapınca renk gidiyor. En sevmediğim özelliği ise fazla tozutması. Açıkcası pek elimin gittiği bir palet olmadı. Oysa çok büyük bir hevesle satın almıştım. Sanırım indirimsiz 30 Lira civarı bir fiyatı vardı.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Toplam Ziyaret: 2516 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com