The Balm Nude Tude Far Seti

Yeni yıldaki ilk yazımdan herkese merhaba

Yeni yıl umarım herkes için uğurlu gelmiştir diyerek The Balm Nude Tude Palet efsanesini konuşmaya başlayabiliriz.

Far ile farklı tonları kullanarak hareketli göz makyajı yapamadığım doğrudur, bu yüzden daha önce almaya yeltenmemiştim ama Gratis’in yaptığı yılbaşı indirimiyle ben de artık bir denemeliyim dedim .

Diğer The Balm ürünleri gibi karton kutuda ki ambalajı biraz boyutunu büyütsede koruma bakımından daha faydalı .

 

The Balm Nude Tude Far Seti
The Balm Nude Tude Far Seti

12 farklı renk bulunan sette açıktan koyuya doğru dizilmiş farlar. Ben en çok Stubborn ve Seductiveyi sevdim. İkiside çok belli olmasa bile istenen rengi veriyor .

Üstte ki "seductive", altta ki "stubborn"
Üstte ki “seductive”, altta ki “stubborn”

Ben hiç bir problem görmedim farda. En güzel yanı altına baz uygulamanıza gerek kalmıyor. Fiyatına gelecek olursak ben 46 tl gibi bir fiyata aldım indirimden. Orijinal fiyatı da 80 lira sanırım . Alıp kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ben oldukça memnun kaldım.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 2556 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/