The Balm Read My Lips Bam! Lipgloss

The Balm Lips Bam

Merhaba, 

Bugün sizlere eğlenceli ambalajları ve uygun fiyatı sayesinde kaliteli ürünleri ile bizi buluşturan The Balm‘ın çok tatlı bir lipglossundan bahsetmek istiyorum.

The Balm Bam Lipgloss pembe alt tonlarında bir nude rengi. Yaz kış her zaman rahatlıkla kullanacağınız soft bir lipgloss. Bazı lipglosslar dudağa sürülünce yapış yapış olur ve ben hiç sevmem bu durumu seven de yoktur herhalde 🙂 Bu lipgloss kesinlikle yapış yapış olmuyor. 

the-balm-lip-gloss
The Balm Read My Lips Bam! Lipgloss

Kalıcılığı fena değil ama yine de çok başarılı diyemeyeceğim. Arada bir tazelemek gerekiyor. Baz lipglosslar daha konuşurken silinip kaybolur Bam! öyle değil ama tazelemek ihtiyacı duyuyor arada insan.

The Balm satan yerlerden bu ürüne ulaşabilirsiniz. 20 -30 tl civarı fiyatla satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Haftaya yine farklı bir ürünle sizlerleyim.

Takipte Kalın Görüşmek üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]
Toplam Ziyaret: 2445 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/