The Body Shop Argan Body Butter

The Body Shop Argan Body Butter

The Body Shop’un çoğu ürününü severek kullanırım. Çoğu diyorum çünkü son aldığım iki üründen birinden hiç memnun kalmadım birinden de şöyle böyle memnunum diyebilirim. Bunları kendi kozmetik blogumda anlatmıştım ama bugünkü konumuz farklı, gerçekten severek kullandığım body butterlar hakkında. TBS’nin body butterları çok çeşitli, hemen hepsini yapıları aynı, oldukça yoğun, kolay emilmeyen, ama emildiği zaman da cilde ciddi nem ve yumuşaklık sağlayan yapıdalar. Burada fark kokularında çıkıyor.

the body shop body butter
The Body Shop Argan Body Butter

 TBS bu argan yağlı serisini geçtiğimiz yaz çıkartmıştı sanırım ve seride body scrub’dan vücut yağına, daha hafif vücut losyonlarına kadar pek çok ürün çeşidi bulunuyor.

tbs 2
The Body Shop Argan Body Butter

Body butter’ların yapıları oldukça yoğun demiştik, burada da görülüyor.  Bunun karşılığı olarak üründen çok az miktarı geniş bölgeler için yeterli olabiliyor.

The Body Shop’un argan yağlı vücut bakım serisinin tamamını buradan inceleyebilirsiniz.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2720 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: